Příspěvek na blogu PlayStation pro The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution uvádí vydání v roce 2023 pro PlayStation VR2.

Nedávná epizoda State of Play poskytla pohled na řadu velkých titulů přicházejících na PlayStation VR2, jako je Resident Evil VillageNo Man’s SkyHorizon Call of the Mountain a tak dále.

Navzdory přímému oznámení data vydání se však zdá, že Sony, nebo spíše Skydance Interactive, možná omylem potvrdilo uvedené nového VR headsetu v roce 2023.

V příspěvku na PlayStation Blog pro The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution, Skydance odhalilo, že titul pro VR vyjde letos pro PlayStation VR a Meta Quest 2. Přidal však také „a PS VR2 v roce 2023“. Ať už se jedná o překlep ze strany vývojáře, kterému se podařilo projít všemi kontrolami, jedná se o první oficiální potvrzení uvedení PlayStation VR2 v červnu.

Přečti si  Lies of P ukazuje téměř 12 minut nových gameplay záběrů

Posledních několik měsíců bylo poněkud veřejným tajemstvím, že HMD bude spuštěn v roce 2023. Ross Young, generální ředitel Display Supply Chain Consultants, uvedl, že bude uveden v 1. čtvrtletí 2023. Analytik TF International Securities Ming-Chi Kuo prozradil, že masová výroba „s přibližně 1,5 miliony dodaných kusů“ by se měla uskutečnit ve druhé polovině tohoto roku s možným uvedením na trh začátkem roku 2023. Sony zatím formálně neoznámila datum vydání, takže zůstaňte naladěni na další informace, které pro vás sledujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno