Sony uvedla, že uživatelé PlayStation Plus budou moci „snadno kdykoli upgradovat na plán s vyššími výhodami“.

Nyní se blížíme ke spuštění přepracovaného předplatného PlayStation Plus, přičemž společnost Sony nedávno odhalila data spuštění nové služby v různých regionech, ale i tak je toho ještě mnoho, co ještě nebylo odhaleno. Jaký bude například proces pro uživatele, kteří hledají jednorázový upgrade z nižší úrovně předplacené služby na vyšší?

Podle Sony bude tento proces jednoduchý. Ačkoli úplné podrobnosti o tom samém ještě nebyly odhaleny, Sony nedávno v e-mailu zaslaném uživatelům (přes ResetEra) uvedla, že předplatitelé mohou „snadno kdykoli přejít na plán s vyššími výhodami“. Pokud tak učiníte, budete muset zaplatit rozdíl mezi těmito dvěma plány, který bude také upraven podle toho, kolik času zbývá na vašem předplatném.

Přečti si  První rozšíření Dying Light 2 Stay Human bude podle Leaku s motivem gladiátorů

Nové PlayStation Plus začne u nás fungovat koncem června, takže další podrobnosti o ní by měly být k dispozici v nadcházejících týdnech.

Pokud jde o knihovnu, Sony říká, že bude obsahovat řadu hlavních her od všech hlavních vydavatelů, přičemž  byly potvrzeny hry jako Death Stranding, Returnal, God of War a další. Nedávno bylo v Koreji také hodnoceno několik her série Siphon Filter pro PS5 a PS4, což naznačuje, že by mohly být zahrnuty právě do nového PS Plus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno