Vedoucí studia The Coalition, Rod Fergusson, odchází do Blizzardu
Domů » Hry » Novinky » Vedoucí studia The Coalition, Rod Fergusson, odchází do Blizzardu

Vedoucí studia The Coalition, Rod Fergusson, odchází do Blizzardu

6.2.2020
Publikoval:

Na začátku příštího měsíce odchází vedoucí studia The Coalition (série Gears of War), Rod Fergusson do Blizzardu, kde bude dozorovat franšíze Diablo.

Fergusson pracovat na několika dílech Gears of War nyní oznámil, že je čas posunout se dál. S tímto vcelku překvapivým oznámením přišel Fergusson na Twitteru, kde oznámil, že jeho čas v The Coalition se naplnil.

Fergusson vstoupil do studia ve Vancouveru v roce 2014, kdy bylo stále známo jako Black Tusk Studios spolu s oznámením, že Microsoft získal IP Gears of War. Ferguson pracoval jako vedoucí studia na Gears of War 4 a Gears 5 a také oznámil Gears Tactics.

Začal jsem pracovat na Gears of War před více než 15 lety a od té doby jsem měl radost z mého života. Ale nyní je čas na nové dobrodružství, “řekl Fergusson na Twitteru. Nechávám Gearse ve velkých rukou The Coalition a nemůžu se dočkat, až si každý 28. dubna zahraje Gears Tactics .

Pokud jde o to, co bude dál Fergusson dělat, již víme, že se od března připojí k Blizzard Entertainment, kde bude fungovat jako šéf série Diablo. Tento krok přichází pouze několik měsíců poté, co bylo na BlizzConu 2019 odhaleno Diablo 4.

Jsme zvědaví jak moc poznamená odchod Fergussona sérii Gears of War, protože není snad nikdo jiný, kdo by o ní věděl více.

Přečtěte si  Gearbox představí na PAX East další příběhové DLC pro Borderlands 3

Oznámení o odchodu Fergussona přichází jen den poté, co Dan Hauser oznámil svůj odchod z Rockstar Games.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
NZXT představuje PC skříň H1 Mini-ITX a NZXT BLD H1 Pre-Build, nepřipomíná vám to něco?

Společnost NZXT představila PC case H1 Mini-ITX, který zahrnuje PSU...