Nové 64 GB sady (32 GB x 2) Viper Gaming by Patriot budou k dispozici v řadě Viper Steel a Viper 4 Blackout a nabídnou uživatelům špičkovou rychlost.

Značka Viper Gaming by Patriot představuje novou sadu paměťových modulů s kapacitou 32GB, které jsou součástí sérií produktů Viper 4 Blackout DDR Performance Memory a Viper Steel DDR4 Performance Memory. Ty nabízejí hráčů a tvůrcům videí možnost přidat do svých systémů více paměti a rozšířit tak jejich potenciální výkon.

OPERAČNÍ PAMĚTI VIPER GAMING ZAKOUPÍTE ZDE

Série modulů Viper 4 Blackout jsou vhodné pro nadšence do sestavování počítačů, kteří hledají vysokorychlostní paměť s prostorem na ladění výkonu a přetaktování. Série byla navržena a vytvořena především s důrazem právě na výkon. Zároveň nabízí špičkovou kompatibilitu napříč nejnovějšími platformami Intel a AMD. Moduly Viper 4 Blackout s kapacitou 64GB jsou dostupné v rychlostech od 3000 MHz do 3600 MHz. Navíc jsou vyrobeny z důkladně testovaných čipů a komponent na desetivrstvé desce plošných spojů. Každý z 32GB modulů je pokryt hliníkovým obalem, který rozprostírá teplo a maximalizuje tak účinnost výrobku.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

„Viper 4 Blackout DRAM je oceňovaná série a byla v loňském roce doporučována mainstreamovými médii zaměřenými na počítačový hardware. Díky pozitivnímu ohlasu zákazníků jsme se rozhodli rozšířit sadu 16GB verze Viper 4 Blackout až na velikost 64GB sad,” říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Viper Gaming by Patriot.

Řada Viper Steel zase umožňuje uživatelům získat mimořádný herní výkon a stabilitu pro nejnáročnější desktopová a laptopová prostředí napříč platformami společností Intel a AMD. Moduly Viper Steel zvyšují výkon technologie Intel XMP 2.0, neboť nabízejí hráčům možnost vylepšit svůj herní systém přidáním vice kapacity paměti DRAM.

Nové 32GB moduly jsou dostupné v typu UDIMM a SODIMM. V prvním případě se frekvence modulů pohybují od 3000MHz do 3600MHz pro UDIMM a od 2400MHz do 3000 MHz pro SODIMM. Nové moduly jsou také vyrobeny z důkladně testovaných čipů a komponent na desetivrstvé desce plošných spojů pro optimální výkon herních stolních počítačů a notebooků.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

„Řada Viper Steel získala v loňském roce mnoho ocenění od odborných stránek zaměřených na počítačový hardware. Měli jsme od herní komunity zpětnou vazbu, že chtějí produkty rozšířit na větší, 64 GB sadu,“ popisuje Roger Shinmoto a dodává: „Tato nová sada není určena pouze hráčům, ale i pro ty, kteří staví své systémy na desce mini-ITX, neboť pro ně jsou 32 GB modely ideální.“

U řad Viper 4 Blackout a Viper Steel byla testována a ověřena jejich kompatibilita s nejnovějšími platformami Intel a AMD. S omezenou doživotní zárukou se prodávají ve frekvencích 3000MHz, 3200MHz a 3600MHz. K dispozici jsou také v sadách 64 GB (2x 32GB modul). Jednotlivé moduly Viper Steel SODIMM jsou dostupné ve frekvencích 2400MHz, 2666MHz a 3000MHz.

Produkty budou dostupné v internetových obchodech Alza.cz a CZC.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno