Nedávné viral video na Youtube ukazující zklamaného, ale jinak vcelku klidného otce, který nutí svého syna zničit svůj PlayStation 4 v důsledku špatných známek.

Otec údajně svého syna již dříve před trestem varoval a i přesto chlapec neznal nic nic jiného než jen dokola “jíst, spát, hrát Fortnite“. Nyní otci došla trpělivost a tak musel následovat dříve avizovaný trest. Kdy syn dostane do ruky páčidlo a je přinucen svůj PlayStation 4 zničit.

Jak se můžete podívat ve videu níže, syn nenachází příliš sil k tomu aby milovanou konzoli zničil a tak mu otec rád pomůže a  to tak že zapojí i vlastní Ford Mustang (ten zvuk je prostě klasika).

Přečti si  Biomutant bude na 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Nicméně video rozdělilo diváky na dva tábory, kde jedni zastávají praktiky otce, který již dříve uploudoval podobné video, v němž nutí syna zničit Xbox jako trest za krádež. Protože řada rodičů marně bojuje s nadměrným hraním her u svých dětí a kompulzivní hraní videoher je Světovou zdravotnickou organizací uznáno jako duševní porucha (to není vtip).

A na druhé straně jsou tu diváci, kteří jednání otce odsuzují, jak za nepřiměřené rodičovské metody, tak za to, že ve videu spatřují pouze zneužití dítěte k natočení videa, dosahujícího na Youtube vysoké míry sledovanosti a propagování sebe sama. Dalo by se říci, že tu je opravdu velmi malá hranice mezi tvrdou výchovou a zneužitím dítěte.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Podle nás by rozhodně neměli rodiče spatřovat vinu v herních konzolích a videohrách, ale měli by začít sami u sebe a sáhnout si do svědomí a zamyslet se nad tím, jak se o své děti zajímají a jak moc se jim věnují.

 

1 komentář

  1. Nojo, klasickej Ford Mustang. Až na to že zrovna tenhle vyrábí Dodge, a náhodou se taky nejmenuje Mustang, ale Challenger.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno