SEGA s potěšením oznamuje, od včerejšího dne je v prodeji hra Sonic Mania Plus, a to pro herní konzole Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One.

Hra Sonic Mania Plus nabídne za standardní cenu bonusový obsah, jako je 32 stránkový artbook a náhradní přebal hry.

Sonic Mania Plus představuje definitivní a vylepšené vydání hry Sonic Mania, která byla původně vydána v roce 2017 jen v rámci digitální distribuce a která je považována za jednu z nejlepších her roku 2017. Sonic Mania Plus staví na úspěchu původní hry, přináší nostalgickou pixelovou grafiku a svěží hratelnost a nabídne hráčům po celém světě klasický herní zážitek.

Pusťte se do ultimátní oslavy minulosti ve hře Sonic Mania Plus, novém Sonic dobrodružství ve 2D, které běží v 60 snímcích za sekundu a nabídne úžasnou HD grafiku v retro stylu. Díky několika hratelným postavám získáte možnost se pohybovat explozivně rychle jako Sonic, vznášet se jako Tails nebo probíjet se překážkami díky neuvěřitelné síle jako Knuckles. Přiveďte k životu starého dobrého Sonica, zatímco se setkáte se zajímavými novými protivníky a postavíte se zlovolné armádě robotů Doktora Egmanna. Postavte se ostatním hráčům v kompetitivním módu či staňte po boku svých přátel díky kooperativnímu módu.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Sonic Mania Plus je nyní k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno