Vydání pokračování závodní futuristické hry Redout, vyvinuté studiem 34BigThings, je plánováno na 26. května 2022.

Obecným základem hry jsou futuristické závody se spoustou rychlosti a intuitivním ovládáním, které má uspokojit hráče různých dovednostních úrovní. 34BigThings také zveřejnilo zbrusu nový trailer s datem vydání hry, na který se můžete podívat níže.

Redout II je dalším krokem ve franšíze závodních her 34BigThings a umožňuje hráčům prosvištět 36 futuristických tratí (celkem 72, pokud počítáme Reverse varianty) v několika lokalitách a jeho kariérní režim je větší než u poslední hry. Podporován je také lokální multiplayer a online multiplayer až pro 12 hráčů (šest na Nintendo Switch).

Redout II také masivně rozšiřuje možnosti přizpůsobení hry, kde namísto pouhého vybírání mezi přednastavenými povrchovými úpravami si nyní můžete vybrat šasi a přizpůsobit si prakticky vše kolem něj a to jak vizuálně, tak i z pohledu výkonu. Je to hodně podobné funkci Custom Machine od F-Zero GX, ale v mnohem větším měřítku.

Přečti si  Série Persona bude dostupná i na Nintendo Switch

Redout II vyjde 26. května 2022 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Nintendo Switch a PC přes Steam a Epic Games Store.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno