Pokud se rozhodujete, zda vyrazit na letošní veletrh FOR GAMES, který se koná až do této neděle v PVA EXPO PRAHA LETŇANY, tak učitě neváhejte a vyražte, čeká tu na vás spousta zábavy a to nejen z herního průmyslu.

V hale 5, kde se nachází výstava FOR GAMES na vás čeká opravdu slušná porce zábavy a možnost osahat si celou řad her a to i včetně těch, které se teprve na trh chystají.

K vyzkoušení zde máte hned několik desítek herních stanic Microsoftu, Sony i Nintenda, na nichž máte příležitost vyzkoušet si všechny aktuální herní tituly jako Fifa 18, Halo Wars 2, Forza Horizon 3, Gran Turismo Sport, Forza Motorsport 7, That´s You, Street Fighter, Splatoon 2, Super Mario Odyssey, Arms, ale také pohybové hry jimž dominují taneční hry, kde se vyřádí především návštěvnice veletrhu. K dispozici je i několik míst s virtuální realitou, ve které si můžete vyzkoušet například nově vydané Gran Turismo Sport i další hry.

Zapomenout nesmíme ani na stánek Thrustmaster, který nabízí možnost vyzkoušení si jedny z nejlepších volantů, které jsou na trhu k dostání jmenovitě především top volant: TS-XW Racer Sparco P310 Competition Mod.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Jako bonus na vás čeká možnost vyzkoušet si ukázky dosud nevydaných her a to: Far Cry 5, Assassin´s Creed Origins a The Crew 2 i české Kingdom Come Deliverance. 

Velmi zajímavý je také stánek Alzy, která na veletrh přivezla i svůj profesionální Alza OC Team , který se věnuje profesionálnímu módynku a overclockingu PC, kde můžete naživo vidět jak se dosahuje nejlepších výsledků za pomocí tekutého dusíku, či jak se staví unikátní case. Dokonce máte možnost si taktování PC sami vyzkoušet a to na speciální sestavě s vodním chlazením + mnoho dalších možností.

Pokud vám zbude čas, můžete zajít i do ostatních hal, které nabízejí další spoustu zábavy, například hala 4 nabízí Model Hoby, které jak už z názvu vyplývá je zaměřeno na modeláře všeho druhu, především pak na milovníky RC modelů.

V žádném případě tak vstupného, které je stanoveno na 180,Kč nebudete litovat.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno