Asi nikoho nepřekvapí fakt, že Cyberpunk 2077 není vzhledem ke své velikosti levnou hrou, ale že CD Projekt RED investoval do vývoje více než 121 miliónů dolarů zní až neskutečně.

Všichni víme, jak asi velký Cyberpunk 2077 bude. i to jaké všechny možnosti přizpůsobení, vlivu rozhodování i živoucí město nabídne. Nyní se díky finanční zprávě (prostřednictvím Tweak Town) dozvídáme, že CD Projekt RED utratil více než 448 513 000 PLN ($121.09 milionu) za vývoj Cyberpunk 2077 a také za některé další neohlášené projekty. To zahrnuje i vývoj režimu pro více hráčů a Witcher hru.

Kromě toho se výdaje na herní projekty v první polovině roku 2020 zvýšily o 77% na 111 milionů PLN, zejména kvůli zpoždění hry. Bylo také uvedeno, že v současné době existují v CD Projekt Red dva samostatné týmy. Jeden dokončuje Cyberpunk, zatímco druhý pracuje na The Witcher Series, kterou tvoří Gwent , Thronebreaker a nový mobilní titul, který byl oznámen před několika týdny. Uvádí se však, že se pracuje na novém singleplayerovém titulu ze Zaklínačského vesmíru. 

Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno