Vývojáři Call of Duty: Warzone mají řešení přetrvávajícího problému, kdy se řadě hráčů neodemkne Halloweenský buleprint na Pumpkin Punisher.

Hráči Call of Duty: Warzone, kteří splní seznam Trick or Treat, by měli získat blueprint na Pumpkin Punisher Assault Rifle, ale řada hráčů se setkává s tím, že se jim plán zbraně neodemkne. Vývojáři sdělili, jak se dá tato chyba napravit. 

Chyba, která ovlivnila některé hráče spočívá dle vývojářů v tom, že otevření správné bedny s cukrovinkami se jednoduše špatně započítalo.

První řešení, které fanouškům vývojáři nabízejí spočívá v tom, že by hráči měli oběhnout všech 16 míst a pootvírat bedny znovu, například v režimu Plunder. Přičemž chybná oblast hráčům opětovně otevře bednu s cukrovinkami. Jak ale zjistit o jakou oblast se jedná, to již vývojáři nesdělili.

Druhou a zároveň jednoduší variantou je počkat až event skončí. Aktualizace po Halloweenu by měla opravit všechny chyby spojené s touto chybou a udělit blueprint všem, kteří výzvu dokončili prostřednictvím trackeru.

Pumpkin Punisher je speciální Halloweenský blueprint pro útočnou pušku Grau 5.56. Pumpkin Punisher je velmi vyhledávaná zbraň, protože je dodávána s dalšími překvapeními, která daleko přesahují jen reskin populární útočné pušky.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Call of Duty: Warzone je k dispozici zdarma na PC, PS4 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

  1. Lukáš Švec hej activision to uplne domrdava…. Kamo normalne to lidem nejde spustit … A maji pripojku internetu od Netboxu… Netbox psal primo Activisionu a oni jim neodepsali vubec

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno