Vývojáři Destiny 2 věří, že nejlepší dny jsou teprve před námi
Domů » Hry » Destiny » Vývojáři Destiny 2 věří, že nejlepší dny jsou teprve před námi

Vývojáři Destiny 2 věří, že nejlepší dny jsou teprve před námi

20.1.2021
Publikoval:

Hráči Destiny 2 se jistě těší na nový obsah, který v tomto roce dorazí do této online multiplayerové hry a vývojář z Bungie věří, že nejlepší dny hry teprve přijdou.

Poté, co se Bungie v roce 2019 rozešlo se společností Activision, stanovil vývojář zastřešující plány pro Destiny 2. Přímý přenos The Next Chapter 9. června 2020 odhalil více o dalších třech rozšířeních, které jsou pro hru plánovány: Beyond LightThe Witch Queen a Lightfall, jejichž příchod se očekává do roku 2022. Obsah Destiny 2 se vyvíjí od vydání Beyond Light loni v listopadu a jeden vývojář Bungie věří, že to nejlepší teprve přijde.

I když poslední expanze byla v komunitě přijata spíše rozporuplně, zejména s ohledem na řadu zvláštních rozhodnutí, které Bungie učinilo jako: odstranění množství obsahu včetně vybavení, v PvP nevyvážená schopnost Stasis, tak na straně druhé byl raid Deep Stone Crypt přijat komunitou vcelku pozitivně.

Přečtěte si  Hogwarts Legacy má umožnit v editoru postav vytvářet Transgender postavy

Režisér hry Destiny 2 Joe Blackburn dnes na Twitteru uvedl, že má pocit, že „nejlepší dny“ Destiny jsou v roce 2020 teprve před námi. Blackburn nyní prohlásil, že věří svému sentimentu „více než kdy jindy“, ale studio čeká ještě hodně práce. 

Blackburn také varuje hráče, že rok 2021 bude pro Destiny 2 „trochu jiný“ , protože Bungie si zjevně chce dát čas na „ověření“ svých plánů do budoucna. Fanoušci hry však budou moci během sezóny 13 očekávat aktualizaci „State of Destiny 2021“, která bude pravděpodobně konkrétněji řešit její budoucí plány.

Přečtěte si  Battlefield 6: Alfa by mohla začít již na jaře

Season of the Hunt má skončit 9. února, což znamená, že dosud nepojmenovaná sezóna 13 pravděpodobně začne brzy poté. Bungie ohlásilo řadu změn, které se uskuteční po jeho vydání, jako je návrat kořisti z Měsíce a Dreaming City a celkové aktualizace systémů, jako jsou odměny prodejců.

Bez ohledu na to, zda tato nadcházející sezóna opraví některé problémy, které dosud měli fanoušci Destiny s Beyond Light , Blackburnův příslib velké aktualizace pro vývojáře a „ Destiny ‘s Best Days“, které ještě přijdou, by měl hráčům dát něco, na co se mohou těšit. 

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

Zdroj :
GameRant

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Bungie vysvětluje, proč se nepřátelé v Destiny 2 teleportují

Nedávná aktualizace od Bungie odhaluje hráčům, proč se nepřátelé už...