V nedávném rozhovoru, během konání novinářské prezentace hry Spider-Man se kreativní ředitel Insomniac Games Bryan Intihar vyjádřil k dotazu, jak je při výrobě ovlivnila Arkham série od Rocksteady.

Studio Kentish Town vydalo v období od roku 2009 do roku 2015 tři hry Arkham Asylum, City a Knight. Všechny tyto tituly byly velmi dobře přijaty jak v tisku, tak i v tlači a především mezi hráči. Co je ovšem důležité, je fakt, že Rocksteady se s těmito hrami nedrželo filmových předloh. A v tomto směru je Insomniac se svým Spider-Manem na stejné úrovni.

Ano, hráli jsme hry ze série Batman Arkham a mnozí fanoušci se ptali, jak budeme pracovat s nově nastavenou normou, kterou se Rocksteady podařilo ve hrách se superhrdiny nastavit. Rocksteady redefinoval kvalitu superhrdinů a my chceme být v tomto ohledu na stejné úrovni.

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

Intihar také zmínil, že bylo velmi složité do hry zapracovat roli Mary Jane, která se naprosto liší od role, kterou vidíme ve většině komiksů, kde je vyobrazena jako herečka a majitelka klubu. To ovšem do hry vývojářům příliš nepasovalo a tak má M. J. ve hře roli vyšetřujícího reportéra. Díky tomu je vyprávění příběhu mnohem vyváženější a zábavnější.

Spider-Man vychází 7. září exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno