Slightly Mad Studios potvrdilo, že jejich nadcházející závodní hra Project Cars 3 nebude na PC podporovat Ray Tracing a nebude zahrnovat podporu cross-play.

„Sledování paprsků je úžasný nový vývoj pro hraní jako celek. Je vzrušující vidět, jak se světlo a barvy přibližují realitě“.

Řekl Joesph Barron, marketingový manažer a manažer elektronických e-sportů společnosti Slightly Mad Studios a pokračoval:

“V případě Project CARS 3 se stále zaměřujeme na současnou generaci konzolí a PC, takže sledování paprsků nebylo pro náš konkrétní titul na pořadu dne. Zaměřujeme se na 60FPS na všech platformách, protože u simulátorů je rychlost snímků tak zásadní. Pomůže vám maximalizovat váš jízdní výkon, a konzole PlayStation 4 a současné konzoly Xbox samozřejmě nejsou připraveny na sledování paprsků.”

Na dotaz ohledně podpory multiplatformní podpory Project CARS 3 řekl Barron, že i když je to funkce něčím, co mají v budoucnu zájem přidávat do svých her, tak Project Cars 3 není tím titulem, který by ji podporoval. 

“Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jaké herní zážitky vyjdou pro PS5 a XSX a těšme se až se do nich budeme moci ponořit, protože dodatečný výkon zpracování otevře dveře pro ještě hlubší ponoření se do závodních simulátorů., než kdy dříve.”

Project CARS 3 vychází na PC, PS a Xbox One 28. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno