Jeden ze dvou vývojářských týmů Call of Duty: Warzone pomůže Treyarchu s vývojem Call of Duty: 2020.

Společnost Activision odhalila během finanční zprávy Q2 nové informace týkající se další  hry Call of Duty. Po všech spekulacích kolem názvu Activision nejen potvrdil, že vyvíjí Call of Duty 2020, ale také oznámil, že další vývojáři pracují společně s Treyarchem na tomto nadcházejícím díle.

Podle informací bude Raven Software pomáhat Treyarch Studios s nadcházejícím Call of Duty 2020, o kterém se říká, že ponese název Call of Duty: Black Ops Cold War. Treyarch vyvinul všechny hlavní díly Black Ops a Raven Software pomohl vyvinout Infinity Ward Call of Duty: Warzone. 

Treyarch i Raven Software potvrdili svou spolupráci na sociálních sítích, kde uvedli, že jsou nadšeni, že mohou sdílet další informace se všemi fanoušky.

Activision také naznačil, že odhalí Call of duty 2020 prostřednictvím Call of Duty: Warzone. Prezident Activision Robert Kostich řekl, že Warzone způsobilo, že společnost přehodnotila, jak, kdy a dokonce i kde bude společnost odhalovat své nadcházející tituly. Dále řekl, že odhalení, které má Activision v plánu, bude velmi odlišné a poutavé.

Activision také potvrdil, že Call of Duty 2020 by se mělo uvolnit někdy během čtvrtého čtvrtletí, které se koná od října do prosince.

Call of Duty 2020 je nyní ve vývoji pro PC, PS4, Xbox One a konzole nové generace.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno