War Thunder stále patří mezi oblíbené MMO hry a to i díky neustálé podpoře vývojářů.

Gaijin jen nedávno přišel s pořádnou aktualizací, která přidávala novinky zejména pro pozemní jednotky, další aktualizace s označením 1.73 již brzy do hry přidá zcela nový národ, který s sebou přinese více než tři desítky nových bojových letadel – Francie. A i tentokrát se do hry dostane několik kusů, které se nikdy nedostaly do sériové výroby, a to i přesto, že neměli vůbec špatné vlastnosti.

Velký počet nových letadel nechává prostor pro přidání opravdu rozmanitých strojů, a to od letadel z konce 30. let až po moderní proudové stíhací letouny. Mezi takové stroje patří například Dewoitine D.371, jeden z prvních francouzských jednoplošných stíhacích letadel. Právě tento konkrétní typ se ale nikdy nedostal do přímých bojů během 2. světové války, ale své místo dostal během občanské války ve Španělsku.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Dalším příkladem netypických letadel je stroj SNCASO SO.8000 Narval, který je jedinečný díky své vrtuli v tlačném uspořádání. Z tohoto typu byly vytvořeny pouze dva prototypy a nikdy se nedostal do sériové produkce. Ve své standardní konfiguraci s kanónem ráže 20mm je určen zejména při útocích na pozemní cíle, ale také může nést dvě bomby či šest neřízených raket.

Více informací ohledně aktualizace 1.73 přijde brzy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno