Ubisoft uvádí novou aktualizaci hry Watch Dogs Legion, která opravuje některé problémy a zlepšuje celkový výkon hry na PC.

Minulý měsíc Ubisoft vydal Watch Dogs Legion , který obdržel většinou pozitivní recenze od hráčů i kritiků. Ačkoli Watch Dogs Legion  se setkal s chválou , někteří majitelé špičkových počítačů nebyli s výkonem hry příliš spokojeni. To by se mělo nyní změnit, když Ubisoft vydal zbrusu nový výkonový patch pro PC verzi Watch Dogs Legion.

Nejnovější aktualizace 2.20 obsahuje zvýšení výkonu o 8–9% ve srovnání s integrovaným měřítkem hry. Před  vydáním této aktualizace běželo  Watch Dogs Legion rychlostí 80 až 109 snímků za sekundu ve velmi vysokých nastaveních. S aktualizací 2.20 však někteří hráči uvedli, že nyní hra běží v průměru 98-118 snímků za sekundu se stejným nastavením. Nejnovější aktualizace navíc zajišťuje, že Watch Dogs Legion běží hladce na jakémkoli herním počítači, zejména na těch, které používají špičkový hardware. Ačkoli nejnovější aktualizace rozhodně zvýšila výkon hry, někteří PC hráči se domnívají, že Ubisoft by mohl v budoucích aktualizacích výkon hry ještě vylepšit. 

V tuto chvíli se hráči Watch Dogs Legion stále potýkají s určitými závadami napříč všemi platformami. Nedávno hráči oznámili, že jejich soubory s uloženými pozicemi jsou poškozené. Stejnou chybu hlásili také hráči, Assassin’s Creed Valhalla. 

Mezitím Ubisoft včera oznámil, že online obsah Watch Dogs Legion bude zpožděn

Watch Dogs: Legion  je k dispozici na PC, PS4, PS4, Xbox One a XSX/S.

Recenze: Watch Dogs Legion – Jeden za všechny, všichni za jednoho!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno