Watch Dogs Legion bylo vyzrazeno před E3 a zdá se, že se může pochlubit některými docela šílenými hrami.

Úniky informací nejsou před E3 ničím neobvyklým, ale společnost Ubisoft jich má každoročně nejvíce a jak vidno, tak tento trend i nadále pokračuje.

Amazon UK totiž vyzradil, že Ubisoft plánuje vydat třetí díl Watch Dogs s podtitulem Legion a jak se uvádělo již dříve, tak hra se má odehrávat v Londýně.

Dle popisu má hra nabídnout zcela novou funkci a to, že hráči budou moci převzít na dálku kontrolu nad jakýmkoliv NPC v tomto herním světě. Toto zní přinejmenším bláznivě a jak je vidět, tak Ubisoft se snaží hru tlačit novým zajímavým směrem.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Watch_Dogs Legion se odehrává v blízké budoucnosti, dystopické verzi Londýna. Je to post-Brexitový svět, ve kterém se změnila společnost, politika i technologie. Londýn je jedním z nejznámějších měst na světě a má po staletí obrovský vliv na celou západní kulturu. I díky tomu dává Londýn smysl pro další WD, díky čemuž je toto ideální hřiště.

Zatím neznáme termín vydání, ale ten bychom se měli dozvědět během konference Ubisoftu, která stratuje 10. června ve 21:45 a sledovat ji můžete společně s námi na našem Twitchi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno