Díky změně ve vedení společnosti AT&T se zdá, že společnost již nemá zájem o prodej her WB.

Před několika měsíci se objevily spekulace o tom, že existují v AT&T pravděpodobné plány na prodej WB Games. Nyní se však ukazuje, že se tyto plány s největší pravděpodobností změnily, protože WB Games zůstanou nadále součástí AT&T.

Podle nedávné zprávy z Bloombergu došlo ke změně ve vedení společnosti AT&T již v červenci tohoto roku, kdy byl povýšen bývalý CCO John Stankey na pozici výkonného ředitele společnosti. Od té chvíle si majitel Warner Bros.Media rozmyslel prodej své herní divize která by mohla přinést obrovský růst finanční výkonnosti společnosti.

Od doby, kdy se o tom hovořilo uvažovalo AT&T o prodeji svých herních studií, některé z  následujících společností Activision-Blizzard, Electronic Arts, Take-Two Interactive a Microsoft. Ale teď se zdá, že pro Warner Bros. Games se nebude nic měnit, minimálně ne v blízké budoucnosti.

Rocksteady, WB Montreal, Monolith Productions, Nether Realm Studios, Avalanche Studios, TT Games a několik dalších malých vývojových týmů pracují pod křídly společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment. Pokud by existovala dohoda o prodeji všech těchto studií, pravděpodobně by se jednalo o investici mezi 2 až 4 miliony dolarů.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

WB Games má v současné době dva hlavní projekty pro nadcházející roky: Gotham Knights z WB Montreal, který má vyjít příští rok pro současné a příští generace konzolí spolu s PC, a Suicide Squad: Kill the Justice League, které budou k dispozici někdy v roce 2022 pro PC a konzole nové generace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno