Společnost Microsoft odhalila seznam her, které budou v září 2019 přidány do služby Xbox Game Pass.

Odběratelé této služby, která lidem umožňuje přístup k obrovské knihovně her Xbox , přidají velmi očekávaný exkluzivní titul Gears 5 a k tomu dalších pět her.

6. září si předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate zahrají hru Gears 5 Ultimate Edition, což je o čtyři dny dříve než všichni ostatní. he Ultimate Edition hry také poskytuje přístup k několika DLC balíčkům. Je tu Halo: Reach Character balíček , který přidává Halo: Reach  postavy a kosmetiky multiplayeru, Terminátor Dark Fate Character Pack který přidává Sarah Connor a T-800 Endoskeleton v multiplayeru Vector Lance zbraň Skin, 30 denní a 7 denní boost odměn. Ti, kteří se přihlásili ke standardní verzi Xbox Game Pass, získají přístup k standardní verzi Gears 5 v den vydání a to 10. září.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Dalšími hrami, které rozšíří knihovnu Xbox Game Pass jsou: 5. září Dead Cells, Metal Gear Solid HD Edition: 2 & 3, 6. září Creature in the Well a o týden později 12. září přibude hra Enter the Gungeon.

Sestava pro PC se poněkud liší a to tak, že hry Metal Gear Solid nahrazují akční Shadow Warriror 2 a roguelite Bad North Jotun Edition.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno