Pokud patříte mezi preview testery na Xbox One, tak právě vychází nový update který mění design uživatelského prostředí na Fluent design.

Fluent design přichází i do Windows 10. Jeho hlavním znakem jsou napůl průsvitné plochy, nové animace, nový styl zvýraznění prvků, zlepšená rychlost odezvy a mnoho dalšího. Přinese to i úpravy do uspořádání herních titulů a také guide menu.

Spolu s tím přichází vylepšené přizpůsobení si domovské stránky, kde si sami rozhodnete, co chcete vidět při zapnutí konzole. Ať už připnuté hry nebo přátele, kteří jsou online. Postupně se budou další možnosti připínání postupně rozšiřovat.

Vybrat si budete moci zobrazení přátel, her, klubů, populárních věcí.

Vylepší se i Guide navigace, kde bude rychlejší přepínání mezi záložkami, které se již zobrazí vodorovně abyste mohli rychle najít a spojit se s přáteli, vysílat, nebo přepínat mezi aplikacemi.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

Upravené jsou i záložky klubů a přátel s novým Activity feedom, zlepšeným čtením komentářů, jsou dynamičtější a přehlednější is Arénou, do které budou postupně tituly přibývat.

Vylepšený bude i gamebar, na Windows 10 bude jednodušší zapnout a vypnout Game mode v každé hře samostatně přes game bar. Stejně Mixer dostal více možností na výběr zvuku.

Toto je jen první část updatů, které se všechny spojí ve velkém podzimním updatu. Ten už systém připraví i na Xbox One X a zřejmě zanedlouho stihne přijít i nová verze Avatarů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno