Společnost Raven Software odstranila obrněná nákladní vozidla z Call of Duty: Warzone kvůli další chybě s neviditelností.

Warzone prostě nedokáže přestat dělat hráče neviditelnými. Vzhledem k tomu, že se závada neviditelnosti poprvé objevila loni v prosinci, zdá se, že každý druhý měsíc hráči mizí z dohledu.

Není to ani nová chyba! Stejně jako v únoru a březnu byly obrněné nákladní vozy opět odstraněny kvůli stejné chybě s neviditelností, díky níž jsou hráči zcela transparentní. Je zřejmé, že neviditelnost pro soupeře je velkou výhodou, jak ukazuje následující klip.

The Invisibility Glitch Is Back. Twitch Steaming Exploiting from CODWarzone

Na Trello stránce je problém aktuálně označen jako vyšetřovaný, takže Raven Software ji snad prošetřuje.

Přečti si  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na PS5 později v srpnu

Stejná chyba existuje už půl roku a navzdory tomu, že je dobře známá a zdokumentovaná, zdá se, že neexistuje způsob, jak se chyby s neviditelností trvale zbavit. V tomto okamžiku by hráči Warzone měli očekávat, že budou bojovat proti neviditelným vojákům pokaždé, když dojde k zásadní aktualizaci obsahu.

Pro případ, že jste tuto zprávu zmeškali, Call of Duty právě obdržela aktualizaci Season 4 , která přinesla spoustu věcí do Warzone i Black Ops Cold War. Ve Verdansku a jeho okolí se nacházejí tři nové zbraně, včetně Nail Gun, C58 Assault Rifle a MG-82 Light Machine Gun. Další dvě zbraně mají dorazit později v této sezóně.

Warzone také dostal dva nové herní režimy v Resurgence a Payload a hráči PS5 dostali aktualizaci 120 fps, i když to Activision nikdy neoznámil. Doufáme, že podobná aktualizace dorazí v blízké budoucnosti na Xbox Series X.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno