Video, které se objevilo na internetu a představovalo záběry z nevydané hry Prince of Persia, která měla nést podtitul Redmtion.

Hra byla skutečně ve vývoji a měla nést všechny charakteristické znaky série v moderním podání, bohužel však v určitém bodě vývoje došlo k jejímu zrušení.

Jonathan Cooper, animátor, který dříve pracoval v Ubisoft Montreal a naposledy přispěl svými schopnostmi ve vývoji TLoU 2 v Naughty Dog, potvrdil legitimitu videa Prince of Persia Redemption na Twitteru. Také poznamenal, že to ve skutečnosti nešlo o záběry z hraní, ale šlo o předem vytvořenou animaci, která vypadala jako hratelná verze. Na toto měl dohlížet tehdejší animační režisér Ubisoft Montreal Khai Nguyen. Nguyen, který nyní působí jako umělecký režisér v Ubisoft Montreal, tyto informace dále potvrdil e-mailem serveru Kotaku. 

Je smutné, že Ubisoft obecně ruší a nevrací se k hrám jako Pronce of Persia a Splinter Cell a nadále živí méně populární značky. Všem fanouškům tak nezbývá než doufat, že se Ubisoft k sérii jednoho dne vrátí a nabídne nám nový skvělý příběh Prince z Persie. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno