Cloud Imperium Games oficiálně zahajuje Fázi 2 každoroční soutěže Star Citizen Ship Showdown a zve nové hráče, aby se připojili do hry.

Na oslavu druhého ročníku Ship Showdown zahajuje Star Citizen speciální akci Free Fly, která umožní všem účastnit se této soutěže.

Fáze 1 zúčtování lodí nyní skončila a komunita hlasovala pro 16 nejlepších lodí ve Star Citizen. Událost Free Fly dá v nadcházejících dvou týdnech všem hráčům, včetně nově příchozích, možnost vyzkoušet si vítězné lodě a rozhodnout o absolutním šampionovi.

Od 9. září do 23. září poskytne kód SHOWDOWN2950 bezplatný přístup k Star Citizen Alpha 3.10 a všem 16 lodím z akce Fly Free. Během této doby si hráči budou moci také vyzkoušet dogfighting v Arena Commander, vyzkoušet FPS chaos pozemního boje Star Marine a k dispozici budou také speciální slevy na starter ship balíčky.

K účasti na akci vývojáři Star Citizen  nebudou od nových hráčů vyžadovat, aby provedli jakýkoli nákup. Mohou si jednoduše vytvořit účet na oficiálním webu Star Citizen , zadat kód události Ship Showdown Free Fly a stáhnout herního klienta. Star Citizen , který je ve vývoji od roku 2011, se v současné době může pochlubit více než 2,7 miliony registrovaných účtů a nedávno dosáhl impozantního milníku když hra získala 300 milionů dolarů prostřednictvím crowdfundingu. 

Star Citizen je stále ve vývoji pro PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno