Nabídky Sucker Punch naznačují, že studio pracuje na nové hře s otevřeným světem s bojem na blízko a stealth mechanikou.

Ghost of Tsushima se ukázal být obrovským úspěchem pro Sucker Punch a Sony, možná ještě větší, než kdokoli z nich očekával. Akčního dobrodružného titulu s otevřeným světem se k začátku tohoto roku prodalo přes 8 milionů kusů a připravuje se také filmová adaptace. Vzhledem k tomu všemu nikdo nepochybuje o tom, že Sony bude chtít těžit z popularity IP vytvořením pokračování, a zdá se, že začínáme vidět konkrétní důkazy o tom, že se na jednom z nich pracuje.

Sucker Punch má nyní podané pracovní inzeráty na několik pozic, což není v žádném případě neobvyklé pro žádné studio, ale jeden konkrétní výpis stojí za to aby jsme se na něj podívali trochu hlouběji. Pracovní inzerát na pozici Encounter Designer uvádí, že vývojář pracuje na „hře s otevřeným světem se zvláštním zaměřením na boj na blízko a stealth“. Pokud to nezní jako pokračování Ghost of Tsushima, tak nevím, co by to bylo jiného.

Přečti si  Trailer na Gotham Knights se zaměřuje na Robina

Minulý rok jsme dostali nový obsah pro Ghost of Tsushima s rozšířením Iki Island, které přišlo jako součást Ghost of Tsushima Director’s Cut na PS5, ale je pravděpodobné, že Sucker Punch dá určitou část své pracovní síly na práci na plnohodnotném pokračování nedlouho po uvedení původní hry na PS4 v roce 2020. Jak dlouho budeme muset čekat, než budou připraveni odhalit toto pokračování, se teprve uvidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno