Očekává se, že akční RPG s otevřeným světem bude spuštěno jako cross-gen titul pro PlayStation, Xbox, Switch a PC na konci roku 2022.

Začátkem tohoto roku jsme se konečně dočkali prvního pořádného, pohledu na hru Hogwarts Legacy, přičemž vývojář Avalanche Software a vydavatel WB Games v té době oznámili, že akční RPG s otevřeným světem vyjde někdy o prázdninách 2022. Aktualizace hry ovšem od té doby utichly, ale zdá se, že podrobnosti o tom, co budou obsahovat dražší edice hry, proklouzly na internet.

Uživateli Redditu se nedávno podařilo získat přístup k souborům skrytým na oficiálních stránkách hry, čímž odhalil výše zmíněné podrobnosti. Hogwarts Legacy bude mít zdánlivě tři edice – Standard, Deluxe a Collector’s.

Standardní edice bude obsahovat pouze základní hru, zatímco edice Deuxe navíc přidá spoustu herních bonusů – Thestral mount, kosmetický balíček černé magie, bitevní arénu černé magie a roucho Kelpie. Digital Deluxe Edition také získá přístup k Dark Arts klobouku a také předběžný přístup ke hře tři dny před jejím globálním uvedením.

Mezitím bude sběratelská edice obsahovat vše výše uvedené, stejně jako sběratelskou figurku vznášející se prastaré kouzelné hůlky, art book a steelbook.

Zdá se, že skryté soubory také obsahují odkazy (které samozřejmě momentálně nefungují) na předobjednávky z Microsoft Store, Amazon, Best Buy a GameStop, což by mohlo naznačovat, že předobjednávky titulu by mohly být spuštěny v blízké budoucnosti. 

Hogwarts Legacy má vyjít na konci tohoto roku  pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch, i když zatím není příliš jasné, zda bude verze pro Switch nativní nebo cloudová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno