V Call of Duty: Warzone mají hráči na výběr přes 70 primárních zbraní, takže tady máte výběr 10 nejlepších z nich.

Klíčem k vítězství v CoD: Warzone je kromě štěstí i potřeba mít loadout sestaven z těch nejlepších možných zbraní, takže níže byl pro vás serverem Charlie Intel sestaven seznam 10 nejlepších, které byste rozhodně v této battle royale hře měli používat.

Než se podíváme na 10 nejlepších zbraní ve Warzone, redaktoři hodnotili každou primární zbraň, která je ve hře k dispozici. Některé zbraně jasně vyčnívají nad ostatními a jiným je třeba se za každou cenu vyhnout.

Tady je oficiální seznam úrovní všech primárních zbraní ve Warzone.

  • Úroveň S: FFAR 1, AUG (CW), Kar98k, CR-56 AMAX, MAC-10
  • Úroveň A: Kilo 141, Stoner 63, Bruen Mk9, Bullfrog, HDR, Grau 5,56, M4A1, AK-47 (CW), M13, MP5 (MW), MP5 (CW), M16, Gallo SA12, Riot Shield
  • B-Tier: MP7, DMR 14, LW3 – Tundra, SP-R 208, AX-50, PKM, RAM 7, LC10, Streetsweeper, XM4, AS VAL, AK-74u, FARA 83, Fennec, AN-94, Oden , Uzi, R9-0, Pelington 703, původ 12
  • C-vrstva: Milano, Krig 6, AK-47 (MW), FAL, AUG (MW), P90, FiNN LMG, RPD, QBZ-83, Type 63, Groza, SA87, VLK Rogue, Holger-26, JAK- 12
  • Úroveň D: Kuše, SKS, PP19 Bizon, M60, MG34, Hauer 77, Model 680, ISO, Striker 45, MK2 Carbine
  • F-Tier: FN Scar 17, Draganov, FR 5,56, Rytec AMR, M82, EBR 14, 725, KSP 45

Zbraně S-Tier jsou meta ve Warzone Season 2 – nejlepší z nejlepších. Zbraně na úrovni A jsou neuvěřitelně silné a extrémně životaschopné a mohly by se brzy dostat mezi meta zbraně, v okamžiku, kdy některá z meta zbraní bude nerfnuta.

Zbraně B-Tier jsou použitelné a velmi životaschopné, pokud jsou správně sestaveny a jsou použity za správných okolností, zatímco zbraně C-Tier by ke zvýšení své popularity potřebovaly jen malé buff.

Zbraně D-Tier jsou neúčinné, ale můžete si je vyzkoušet a pobavit se s nimi, zatímco zbraně F-Tier by ve vašem loadoutu neměly být vůbec.

Top 10 zbraní v sezóně 2 Warzone

10. HDR – nejlepší odstřelovací puška Warzone

Pro pasivní boj na dálku nenajdete lepčí zbraň.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

9. Bullfrog

Oproti ostatním SMGs ve hře je jeho výhoda v headshot násobiči a velkém zásobníku. Budete muset být přesní, ale pokud se vám podaří dát pár ran na hlavu nepřítel okamžitě padne.

8. Bruen Mk9

Velmi efektivníí, protože v sobě spojuje výkon lehkého kulometu s mobilitou útočné pušky. Zásobník na 60 ran z něj dělá skvělou zbraň.

7. Stoner 63 – nejlepší Warzone LMG

Většina hráčů provozuje zbraň pro boj na dálku a něco pro boj na blízko. Black Ops Cold War Stoner 63 je skvělá volba pro primární zbraň. Nebudete tak mobilní, jako kdybyste používali například AMAX, ale snadno se překonáte nepřátelský armor.

6. Kilo 141

Kilo 141 je díky své laserové přesnosti u hráčů Warzone stále velmi populární. Když do hry přišly zbraně z Cold War, byla hra lehce nerfnuta, ale v sezóně 2 je to stále skvělá volba. 

5. MAC-10 – nejlepší Warzone SMG

Od doby, kdy do Warzone přišly zbraně z Cold War, nebyla lepší volba SMG než MAC-10. Díky téměř nulovému zpětnému rázu, rychlé střelbě a extrémně rychlému TTK je MAC-10 extrémně výkonnou volbou.

Přečti si  Skull and Bones znovu odloženo, tentokrát do fiskálního roku 2023

Pokud FFAR obdrží nerfa během 2. sezóny, jak předpověděl NICKMERCS, očekávejte, že MAC-10 bude opět jedničkou.

4. CR-56 AMAX

Ve Warzone Season 2 se meta odklonila od dalekonosných sestav Assault Rifle s optikou VLK. Nicméně, CR-56 AMAX zůstal nedotčen a díky tomu byla zbra%n katapultována do meta zbraní.

I když bylo toto AR ve Warzone vždy smrtelné, díky mírnému nerfu Kilo 141 se AMAX stal pravděpodobně nejlepší útočnou puškou ve své třídě.

3. Cold War AUG – nejlepší taktická puška Warzone

AUG z Cold War je hned za Kar98k a je to nejlepší volba mezi zbraněmi se středním dosahem. Je schopen na jeden zásobník sestřelit dva hráče s plnou zbrojí.

2. Kar98k – nejlepší Warzone Marksman Rifle

Pokud chcete ostřelovací pušku, která je rychlá a přesná, je Kar98k nejsilnější dostupnou volbou. Přestože je to Marksmanka, tak  Kar Sniper Scope z něj udělá nejagresivnější odstřelovačku ve Warzone.

Nemá stejný výkon ani dosah jako HDR, ale je mnohem mobilnější.

1. FFAR 1 – nejlepší útočná puška Warzone

Nebude žádným překvapením, že FFAR 1 je ve Warzone Season 2 na prvním místě. Je to nejlepší zbraň ve Warzone, která dokáže na blízko překonat téměř všechny ostatní zbraně. Ačkoli je to nejlepší zbraň na blízko, tak řada hráčů může mít potíže s jejím zpětným rázem při střelbě na větší vzdálenosti. 

Cal of Duty: Warzone je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox one a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno