Call of Duty: Warzone se možná dostává do popředí s ikonickými akčními hrdiny z 80. let.

Zdá se, že oficiální účet Twitteru Call of Duty během posledních pár dní teasoval příchod dvou ikonických postav z akčních filmů 80. let, konkrétně Johna Ramba z… Ramba a Johna McClana ze série Smrtonosná past.

Hrdinové 80. let pro mapu 80. let

Všechno to začalo Tweetem, který zvýraznil statistiky někoho jménem John, který používal jmenovku hráče SURVIVORJOHN # 1009062. Pokud nejste obeznámeni s filmy Rambo , je to docela jasný odkaz na Johna Ramba, ikonickou akční postavu, kterou hraje Sylvester Stallone. John má nekonečný poměr K / D (což znamená, že nikdy nezemřel), během sedmi hodin odehrál 5 her (což odpovídá pěti filmům franšízy) a všechny vyhrál.

Přečti si  Aktualizace Call of Duty: Warzone přidává podporu 120 FPS na PS5

O dva dny později účet zveřejnil reklamu, která vypadá jako reklama na fiktivní firmu s názvem „Nakatomi Duct Cleaning “, která vede na web společnosti . ” Náš tým světové úrovně má zkušenosti s protlačováním i těch nejmenších ventilačních šachet, dokud nenajde zdroje každého problému a systematicky je jeden po druhém eliminuje,” uvádí web. “Kontaktujte nás my splníme všechny vaše potřeby ve Verdansku a nezapomeňte se zeptat na naše slevy na vánoční večírek.”

Ten je snadněji analyzovatelný, a to přímým odkazem na Nakatomi Plaza, budovu, do níž se během vánočního večírku infiltruje Johna McClane (Bruce Willise).

Call of Duty: Warzone je nyní k zdarma k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a SXS/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno