Vydavatel Focus Home Interactive a vývojář Cold Iron Studios oficiálně potvrdili, že další hra v ikonické franšíze Alien vyjde 24. srpna pod aktualizovaným názvem Aliens: Fireteam Elite.

Dříve byla hra známá jako Aliens: Fireteam a její spuštění bylo naplánováno na léto 2021 . Zdá se, že nová kooperativní střílečka dorazí na konci prázdnin.

Původně BestBuy odhalil vydání Fireteamu těsně před oficiálním oznámením. Konzolová verze hry vás bude stát 40 $ s možností upgradovat na verze nové generace bez dalších nákladů.

Krátce poté, co se únik rozšířil na web, byla stránka hry ve službě Steam aktualizována o nový název a datum vydání. Aliens: Fireteam Elite pro PC si již můžete předobjednat zde.

Jak již bylo uvedeno, název hry se v průběhu vývoje mírně změnil, protože tým Cold Iron Studios dříve hru označoval jednoduše jako Aliens: Fireteam. Navíc byl tiše odstraněn starý účet na Twitteru pro projekt. Vývojáři tyto změny ještě nekomentovali.

Přečti si  Pedro Pascal nebyl první volbou pro roli Joela v seriálu The Last of Us

Aliens: Fireteam Elite je střílečka z pohledu třetí osoby s hordami nepřátelských Xenomorphů všeho druhu. Může vám to trochu připomínat Left 4 Dead nebo nadcházející Back 4 Blood, pouze s mimozemšťany místo zombie.

Titul lze hrát až se dvěma přáteli nebo samostatně s partou spoluhráčů ovládaných AI. K dispozici je pět tříd, z nichž každá má své vlastní jedinečné schopnosti a systém Perk Board. Kromě toho budete mít k dispozici více než 30 zbraní s více než 70 různými attachmenty.

K dispozici bude také Deluxe Edition za 69,99 $, která zahrnuje balíček Endeavour Veteran Pack (více než 20 kosmetických předmětů, včetně skinů armor kitů, emotů,  barev výzbroje a nálepek) a Endeavour Pass (čtyři kosmetické balíčky DLC – včetně skinů class kitů, barev zbraní).

Aliens: Fireteam Elite vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X | S 24. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno