Anthem je nyní k dispozici v EA Access
Domů » Hry » Novinky » Anthem je nyní k dispozici v EA Access

Anthem je nyní k dispozici v EA Access

13.9.2019
Publikoval:

To co jsme předvídali při vydání online multiplayerové sci-fi looter shooter hry Anthem se naplnilo, hra vstoupila do programu EA Access, který by ji mohl pomoci získat nové hráče.

Po více než půlroce od vydání společnost EA oficiálně oznámila, že Anthem od BioWare, je od 12. září k dispozici v předplacené službě EA Access. Je to zřejmě poslední pokus EA jak dostat do této hry nové hráče. Pokud i ten selže, dá se předpokládat, že společnost ukončí další podporu Anthemu podobně jako tomu bylo v případě Mass Effect Andromeda.

Přečtěte si  Nacon vydává pro PlayStation 4 nový Revolution Pro Controller 3

Nicméně většina her společnosti EA vstupuje do této předplacené služby 6-8 měsíců po svém vydání a Anthem není v tomto ohledu výjimkou.

Pokud jde o to, co jiného může předplatitelé EA Access očekávat, tak příští týden bude spuštěna trial verze FIFA 20 a všichni, kteří mají službu předplacenou dostanou k dispozici 10 hodin na vyzkoušení. Trial verze FIFA 20 bude spuštěna 19. září.

Připomínáme, že EA Access je k dispozici pouze na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Open beta Ghost Recon Breakpoint odstartuje příští týden

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...