Respawn odvádí s Apex Legends velmi slušnou práci, minimálně v ohledu neustálého vývoje obsahu hry a mnoho fanoušků se stále ptá na o, zda hra dostane nějaký další obsah spojený se sérií Titanfall?

A jak se zdá, tak právě sezóna 9 v Apex Legends by měla být příslibem toho, že se do této battle royale hry blíží obsah inspirovaný Titanfallem. Nedávný panel u kulatého stolu odhalil potvrzení, které fanoušci dlouho vyhlíželi, když vývojáři řekli, že hráči „uvidí tunu Titanfall obsahu přicházejícího do Apexu tak či onak,“ panel pokračoval slovy:

“Titanfall je válečný příběh, Apex je život po válce; snažíme se do toho integrovat Titanfall. Díváme se, co znamená Titanfall pro tento vesmír. Má trvalé dopady, které budou stále větší a větší. “

Specifika nebyla uvedena, ale reakce byla velmi smíšená. Někteří se obracejí na sociální média a herní fórum s obavami, že vliv Titanfall může snížit to, co dělá Apex výjimečným, zatímco jiní jsou nadšení, že se více obsahu točí kolem této franšízy. Bude zajímavé sledovat, kam se Respawn s Apexem nakonec dostane, ale vypadá to, že tato show zdaleka nekončí. 

Fuse’s tactical ready sound is from Titanfall, different from other legends. from apexlegends

Osobně bych byl rád, kdyby vývojáři zapracovali na zvukové lokalizaci a obecně snížili hlasitost střelby, která je zbytečně slyšet přes celou mapu. Také doufám v to, že Respawn i přes velmi oblíbený Apex nezanevřel na Titanfall a my se tak jednou dočkáme třetího dílu.

Přečti si  Naughty Dog údajně pracuje na The Last of Us Remake

Apex Legends je nyní k dispozici zdarma na PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno