“Máme pro Basima nové pohyby, máme nové ingredience a také hustota města je opravdu klíčová,” říká kreativní ředitel Stephane Boudon.

Assassin’s Creed Mirage se vrací k základům v několika ohledech, přičemž masivní otevřený svět a RPG mechaniky jeho nedávných předchůdců jsou nahrazeny menším a více stealth zážitkem, který připomíná starší Assassinz. A jedna konkrétní hra, na kterou se vývojář Ubisoft Bordeaux podle všeho podíval z několika aspektů, je Assassin’s Creed Unity z roku 2014. 

Úniky před oficiálním odhalením Mirage tvrdily, že hra vrátí Unity hustotu davu a kreativní ředitel Stephane Boudon potvrzuje, že tomu tak skutečně je. Dodává také, že Mirage si půjčuje „některé ingredience a některé nástroje z Unity “ a že také bere podněty z titulů z roku 2014, pokud jde o stealth, parkour, animace a hustotu města Bagdád, které slouží jako prostředí hry.

Přečti si  Hlavní příběh Lies of P má 30 hodin

Boudon v rozhovoru pro Game Rant řekl: „ Jednota pro nás byla skutečně inspirací. Unity byl opravdu postaven pro parkour, s animacemi. atd. A v Mirage se snažíme přidat nejlepší možnou kvalitu. Řekněme zlepšit způsob, jakým máme parkour. Takže pro Basima máme nové tahy, máme nové ingredience a také hustota města je opravdu klíčová, protože nám pomohla pohybovat se velmi rychle všude, jako na střechách Bagdádu. Ploché střechy jsou také opravdu dobrým způsobem, jak se během hraní skutečně vypořádat s městem.

Unity bylo samozřejmě inspirací, ale naším cílem bylo upgradovat a vylepšit nové animace a rychlost pro Basima. Jak víte ve Valhalle, Eivor byl těžký a parkour nebyl jádrem zážitku. Další příklad inspirace od Unity, je to také dav. Takže v Assassin’s Creed Mirage uvidíte velký dav. Už je to dlouho, co jste viděli takový dav.“

Přečti si  Objevte tajemství nejlepšího čaje

Bylo také potvrzeno, že Assassin’s Creed Mirage bude výrazně kratší hrou než nedávné díly v sérii, bude trvat zhruba 15-20 hodin, což by ji opět odpovídalo starším hrám v sérii.

Ubisoft má vyjít někdy v roce 2023 pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC. Ubisoft nedávno potvrdil, že hra nebude mít žádné lootboxy – více o tom zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno