Po mnoha spekulacích o tom, že by nadcházející Battlefield mohl přeskočit konzole staré generace a vyjít pouze na Xbox Series X / S a PS5, oznámil generální ředitel EA Andrew Wilson, že příští Battlefield vyjde na PS4 a Xbox One.

Během fynanční zprávy o celoročním výdělku společnosti Wilson uvedl, že „ Battlefield bude k dispozici pro současné i příští generace stejně jako naše sportovní tituly.“ Rovněž se vyjádřil ke komentářům DICE ohledně pokračování přicházejícího na konzoly nové generace a PC.

Odkaz konkrétně z našich připravených poznámek se týkal podstaty hry – co můžeme dělat s věrností hry, co můžeme dělat s fyzikou, umělou inteligencí a pohlcující podstatou hry. A v případě Battlefieldu , co můžeme dělat s ohledem na množství hráčů, které můžeme ve hře mít, a povahu ničení a ty úplně nové momenty Battlefieldu, které jsou skutečně příležitostí nové generace, které jsme schopni udělat díky nové zvýšené procesorové síle a paměti a výstupu nových konzolí, “řekl Wilson.

Přečti si  Grand Theft Auto Online pro PS3 a Xbox 360 končí v prosinci

Když bylo konstatováno, že tituly napříč generacemi ne vždy fungovaly dobře, Wilson odpověděl, že měl velké štěstí vyrůstat v této společnosti a projít vývojem her na mnoho platforem a generací a vidět, jak hry mohou stavět na starých platformách a přinášet prvky a funkce pro novou generaci. Takže hry budou vypadat stále skvěle. Wilson také podotkl, že díky nové generaci konzolí a její síle dělá pokrok také jejich tým starající se o Frostbite engine.

Finanční ředitel EA Blake Jorgensen poznamenal, že zatímco příští Battlefield bude vypadat „skvěle“ na předchozí i současné generaci, tak na té druhé bude vypadat „ještě efektněji“. “Tato hra má vše, co fanoušci na Battlefieldu milují . Jsme nadšení, že hru můžeme příští měsíc odhalit fanouškům a během léta toho sdílet mnohem více.

Přečti si  Vývojářský deník k STALKER 2: Heart of Chernobyl, poskytuje nové podrobnosti o hraní, příběhu a dalších

Pokud jde o to, zda bude franšíza Battlefield restartována, nebo zda bude zahrnut režim Battle Royale, Wilson řekl: „Momentálně není nic, co by oznamovalo reboot série Battlefield nebo povahu režimů v nadcházející hře. V nadcházejících měsících o tom budeme hodně hovořit, počínaje příštím měsícem s naším oznamujícím trailerem, který jsem měl šanci vidět ve své nedokončené verzi minulý týden a je neuvěřitelné, co tým dokázal v kontextu konzolí nové generace, poznáte bitvy v epickém měřítku, neuvěřitelný počet hráčů na mapě, destrukce je opravdu neuvěřitelná a pro budoucnost franšízy existují některé velmi inovativní a kreativní režimy.

Nadcházející Battlefield by měl být představen v červnu a slibuje „destrukci měnící hru“ spolu s epickým měřítkem a „totální válkou“.

Battlefield je nyní ve vývoji pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno