Slavnostní ceremoniál The Game Awards 2019 se rychle blíží a spekulace o tom, jaké nové hry by mohly být během slavnostního večera odhaleny, nabírají na obrátkách.

Během AMA na Redditu byl Keighley přímo požádán o sdělení informace, na kolik nových oznámení se můžeme těšit. A Geoff přímo odpověděl, že během The Game Awards 2019 bude odhaleno „asi 10 nových her / projektů“, o kterých zatím nikdo neslyšel.

Co je obzvláště vzrušující na Keighleyovu reakci na Redditu, není jen počet celkových oznámení, ale to, co následovalo. Keighley v samostatné odpovědi potvrzuje, že „od napsání odpovědi neuniklo nic o jeho show.“ Jinými slovy žádná z dosavadních spekulací není přesná. Všechna oznámení The Game Awards 2019 budou překvapující, což je na jednu stranu poněkud těžko uvěřitelné, ale na druhou stranu také velmi vzrušující.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

To však neznamená, že The Game Awards 2019 už některé věci neunikly, například jedno potvrzené oznámení má přijít z WolfEye Studios, nového studia bývalého prezidenta a kreativní ředitelky Arkane Studios.Druhé oznámení, potvrzené po Keighleyově AMA, bude pro příběhovou hru vydanou v Riot Games odehranou ve vesmíru League of Legends od dosud neznámého vývojáře. To jsou sice 2 oznámení z 10, ale zatím je všech 10 názvů her utajeno.

The Game Awards 2019 bude vysíláno živě 13. prosince od 02:30 našeho času.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno