Fanoušci série Wolfenstein od MachineGames by se o tuto sérii neměli bát, říká viceprezident společnosti Bethesda pro globální marketing Pete Hines.

Jsou to téměř čtyři roky, co jsme dostali Wolfenstein 2: The New ColossusJistě, Youngblood vyšlo v roce 2019, ale popravdě řečeno hra nebyla plnohodnotným pokračováním a spíše byla omylem. Mnozí doufali, že MachineGames na letošní E3 oznámí Wolfenstein 3, což se samozřejmě nestalo. To u mnohých vyvolalo otázku, co se s Wolfensteinem děje?

Podle viceprezidenta společnosti Bethesda pro globální marketing Pete Hinese by se fanoušci této série neměli bát o její budoucnost. Když byl Hines v nedávném rozhovoru pro GameSpot dotázán na  Wolfensteina, řekl, že Bethesda zjevně nebude mluvit o žádných neohlášených hrách, dokud nebudou dostatečně připravené na to, aby se o nich mluvilo.

Přečti si  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na PS5 později v srpnu

MachineGames samozřejmě také aktuálně pracují na hře Indiana Jones, ale jak sám Hines uvedl, tak tato hra je ve velmi, velmi rané fázi vývoje. Někteří si tak myslel, že nový Wolfenstein by se mohl na trhu objevit dříve, ne se studio plně zaváže k vývoji této dobrodružné hry. Nicméně Hines potvrdil, že fanoušci se Wolfensteina 3 na 100% dočkají. Otázkou tak tedy zůstává, kdy tomu tak bude.

Dění kolem nového Wolfensteina pro vás budeme i nadále sledovat.

 

8 KOMENTÁŘE

    • Martin Jašek příšerný level design, mnohem horší hratelnost. Je mnohem kratší, příběh je spíše už jen parodie, trapný humor a ta politická propaganda je tam hrozně na sílu. Je toho mnohem více.
      New order měl pěkný balanc.

    • Martin Jašek Mě se Wolf 2 líbil, ale to proto, že jsem první díl neviděl a nehrál. Navíc jsem myslel, že to od začátku je pouhá satira, ale jak jsem zahrál první díl, tak jsem viděl dvě úplně jiný hry a dvojku jsem hodil do rohu.
      Jednička měla super scénář a uvěřitelný postavy a temný příběh. Navíc se hra mnohem lépe hrála a konec byl mnohem lepší. Od druhého dílu je to pouhá parodie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno