Na E3 2018 Bethesda odhalila vznik  Wolfenstein Youngblood, který bude samostatným ekvivalentem ke hře Wolfenstein: The Old Blood.

Během oznámení bylo velkou informací i to, že hra oproti předchozím dílům nabídne kooperativní kampaň, ve které budou hráči moci hrát za jedno z dvojčat Blazkowiczových. Ty nyní vyrostly a hledají svého pohřešovaného otce v nacisty okupované Paříži.

Během QuakeConu 2018 senior viceprezident Bethesdy pro marketing a komunikaci Pete Hines mluvil o této změně (všechny předchozí Wolfenstein tituly vyrobené Machinegames jsou pouze pro jednoho hráče), kdy Bethesda nebude v budoucnu vytvářet pouze hry pro jednoho hráče.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Stále podporujeme hry pro jednoho hráče více, nebo dokonce lépe, než kdokoliv jiný. Ovšem i tak chceme dělat i jiné hry, než jen pro jednoho hráče. I nadále budeme dělat řadu různých projektů, které budou založeny na tom, co chtějí dělat naši vývojáři. V případě Wolfensteina Youngblood to bylo tak, že nám řekli: Chceme dělat tuto věc, kde budete moci hrát za jednu ze dvou dcer BJ. Načež jsme se zeptali, co bude dělat ta druhá postava, zda ji bude řídit AI, nebo bychom mohli nechat někoho dalšího, aby za ni hrál.

Takže nový Wolfenstein Youngblood budou moci hráči hrát jak v kooperaci, tak i sami za doprovodu AI. Takže druhá postava bude ve hře stále.

Wolfenstein Youngblood vyjde v průběhu příštího roku na PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno