V novém blogu Bioware diskutuje o svém závazku dlouhodobě podporovat Anthem.

V novém příspěvku na oficiálním fóru studia Bioware se Chad Robertson, vedoucí live service služby společnosti Bioware, diskutoval o dlouhodobé podpoře hry Anthem a vyjadřuje se k obavám, které hráči mají.

Slyšeli jsme vaše obavy ohledně klíčových otázek Anthemu a jednáme v souladu s nimi,“říká Robertson. „Tyto systémy vyžadují důkladnější kontrolu a přepracování k tomu musíme pracovat na rychlých opravách. Máme na to tým, který na tom nyní pracuje a počáteční výsledky jsou slibné.

Abychom mohli řešit tyto plány s velkým dosahem, přecházíme od aktové struktury k updatové struktuře aktualizací. Kromě toho máme na letošní rok naplánované další sezónní aktualizace, o kterých si myslíme, že si hráči užijí.”

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Robertson také uvedl, že studio chce být i nadále transparentní a ví, že pro zlepšení Anthemu je zapotřebí udělat mnohem více práce a chtějí dotát svému slovu, že Anthem bude skvělou hrou, kterou mohou fanoušci hrát.

Hra nedávno vstoupila do předplaceného EA/Origin Access, kde si studio společně s vydavatelem slibují přísun nových hráčů.

Anthem je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

  1. Díky EA Access jsem nainstaloval, ale zatím nehrál.. šanci tomu rozhodne dam a myslím, ze zařazeni do předplatného by se mohlo hře vyplatit i z hlediska péče.. ale jak říkám, zatím jsem nehrál, tak nemuzu soudit.. ale vzpomeňme třeba na No Man’s Sky, které při vydání schytalo strašně moc hejtu a teď se vypracovala v dost oblíbenou záležitost

  2. Pan Autor je pěkný amatér, Anthem je v Origin access od začátku vydání takže to co tu píšete je nesmysl. Jenom kvůli Anthemu jsem si to předplatil a to bylo někdy v unoru.

    • Je to trochu jinak než uvádíte. Hra byla od vydání v Origin Access Premiere, nikoli v základní verzi Origin Access.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno