Studio Bluepoint zní velmi nadšeně, když informuje o novém projektu, na kterém pracují pro PS5.

Už dlouho se spekuluje o tom, na čem by mohlo studio Bluepoint Games pracovat. Připomínáme jen, že studio je známé pro výrobu remaku, jako je Shadow of the Colossus. Bluepoint již dříve potvrdil, že pracuje na hře, která se objeví na PS5 a nyní vývojář jen potvrzuje jak je tímto projektem nadšený.

V rozhovoru pro SegmentNext prezident Bluepoint Marco Thrush uvedl, že v současné době je společnost nejvíce hrdá na svou práci, kterou odvedli se Shadow of the Colossus. To znamená, že projekt, na kterém vývojář v současné době pracuje pro PS5, jej nakonec nahradí.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

My [Bluepoint Games] jsme původně remastrovali Shadow of the Colossus pro PS3 a poté jsme jej přepracovali na PS4. Je to jediný titul, na kterém jsme pracovali 2x a je to zatím náš největší úspěch, takže se dá říci, že je to náš osobní favorit, “řekl Thrush. “Ovšem nepochybujeme o tom, že náš současný projekt bude ještě úspěšnější a zatím jsme na něj nejvíce hrdí.

Thrush nemohl sdílet s fanoušky žádné další informace o tom, o jaký projekt by mohlo jít, pouze uvedl, že se hráči vše dozví z oficiálního oznámení společnosti Sony. Mnoho fanoušků dříve spekulovalo, že by se mohlo jednat o remake Demon’s Souls od FromSoftware, ale to se zatím nijak nepotvrdilo. 

Nejpravděpodobnější termín, kdy bychom se o této hře mohli něco dozvědět je E3 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno