Tvůrci obsahu Destiny 2 právě obdrželi balíček od Bungie, který je vítá v Season of the Splicer, ale možná ukrývá i něco víc.

Poslední sezóna Destiny 2, Season of the Splicer, začala již v květnu, ale tvůrci obsahu teprve nyní dostávají uvítací balíčky od Bungie. Pozdě ale přece??

Uvnitř balení je kousek papíru se slovem „splicer“ napsaný v bizarně rozmístěných písmech, sluchátka a kazetový přehrávač, kazeta obsahující soundtrack Season of the Splicer, lampa Destiny 2 Tricorn a UV baterka. V okamžiku, kdy je UV baterkou posvíceno na papír s nápisem “splicer” objeví se obecná uvítací zprávu s žádostí, aby tvůrci obsahu  „pomohli vydržet nekonečnou noc a ponořili se do poslední sezóny Destiny.“

Je pravda, že stále žijeme v době COVIDu, který má za následek nejrůznější zpoždění ve vývoji, výrobě i přepravě, ale měsíc a kus se zdá být opravdu velké zpoždění pro rozesílání těchto uvítacích balíčků. Proto si někteří lidé na subredditu Raid Secrets myslí, že v tomto balíčku je skrytá hádanka.

Přečti si  Dinosauři v Jurassic World Evolution 2 se budou chovat dynamicky na základě jejich území

UV zpráva se zdá být příliš obecná a příliš zřejmá na to, aby byla šifrou, proto řada spekulací obrátila svou pozornost na kazetu, která může být kromě nositelem soundtracku také archaickým uložištěm dat, které by v dnešní digitální době mohlo být velmi obtížně analyzovatelné.

https://twitter.com/RickKackis/status/1407141061680504838?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1407141061680504838%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fdestiny-2-influencers-gift-bungie-puzzle%2F

Zatím se nic neobjevilo, ale budeme tuto situaci bedlivě sledovat a v okamžiku, kdy se objeví nové podrobnosti, vás o tom budeme okamžitě informovat.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno