Vývojáři Call of Duty už delší dobu hovoří o příchodu anti-cheatu do Warzone, který by měl být spuštěn společně s CoD Vanguard, ale ten by mohl být do hry implementován možná dříve, než si myslíme.

CoD: Warzone je dlouhé měsíce sužováno podvodníky a hackery a to natolik, že někteří z největších internetových streamerů tuto hru opustili. To je způsobeno především absencí jakéhokoliv anti-cheatu.

Podvodníkům se dokonce podařilo dostat se do beta verze CoD: Vanguard, kde opět nebyl žádný anti-cheat, který by je zastavil. Activision sice provedl několik banovacích vln, ale to je jen dočasné a nefunkční řešení.

Vývojáři CoD však slíbili implementovat anti-cheat, když bylo oznámeno CoD Vanguard. Víme, že do Warzone a Vanguard zavedou anti-cheat letos, spolu s novou mapou Warzone Pacific.

Activision přesto neoznámil konkrétní čas nebo datum vydání, ale nový tweet z franšízy slibuje, že 13. října 2021, tedy dnes dorazí více informací o anti-cheatu.

Dnes přišel Twitter Call of Duty se zprávou pro podvodníky. Tweet byl doprovázen obrázkem, který zněl takto:

Milí podvodníci, milujeme hry.” Je to naše vášeň. Je nám ctí vyrábět hry pro největší komunitu na světě. Ne vždy se nám to daří, ale jsme odhodláni udělat maximum. Podvádění zničilo zábavu všem. Nikdo nemá rád podvodníky. Naším cílem je poskytnout našim fanouškům zábavné a férové ​​herní zážitky. A co je nejdůležitější … pro hráče Call of Duty všude. Podvodníci nejsou vítáni. K podvodníkům neexistuje tolerance a brzy budete vědět, co tím myslíme.

Call of Duty k tweetu dodalo: „Uvidíme se zítra.“ To by mohlo znamenat, že Call of Duty bude informovat o stavu blížícího se anti-cheatu. Pokud bychom chtěli být maximálně optimističtí, potom by to mohlo znamenat, že by Warzone mohl anti-cheat získat již dnes.

Bez ohledu na to jsou všechny zprávy o anti-cheatu Warzone a Vanguard zásadní. Na cestě je další díl Call of Duty, který by měl začít bez cheaterů.

Přečti si  Forza Horizon 5 bude „jednou z lépe vypadajících her“ na Xbox One

Není pochyb o tom, že hráči budou svou pozornost zaměřovat na to, o co se franšíza Call of Duty plánuje podělit, pokud jde o nový anti-cheat systém Warzone a Vanguard. My to budeme sledovat a o všem vás nadále informovat.

Call of Duty Warzone je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S. Call of Duty: Vanguard vychází na stejné platformy 5. listopadu.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno