Verdanská mapa Call of Duty: Warzone je od včerejška známá pod novým názvem Verdansk 84.

Sezóna tři odstartovala ve hře Call of Duty: Warzone a přináší Verdansk zpět do roku 1984 masivními změnami mapy, které ji plně spojují s příběhem Black Ops Cold War.

Nová mapa se vyznačuje masivními změnami, včetně nových a přepracovaných lokací, nových herních možností a optimalizací na celé mapě, protože se dotkla téměř každé budovy, povrchu a objektu.

Napříč celým Black Ops Cold War dostanou hráči během sezóny tři nové mapy a multiplayerové režimy, další kapitolu hry Call of Duty Zombies in Outbreak a spoustu nového vybavení.

Hráči celé týdny bojovali proti Zombies po celém Verdansku a předevčírem masivní horda zombies způsobila spuštění jaderné události, která zdecimovala mapu Warzone. Hráči následně byli přesunuti na Rebirth Island, kde herní stopy a skryté zprávy pomohly hráčům odemknout zbývající tajemství akce a přesunout všechny do Verdansku roku 1984.

Mapa Verdansku se tak dočkala dvaceti velkých změn. Je tu Gora Summit, místo, které je větší než mnoho multiplayerových map, což je velký komplex s centrální ostrovní základnou, třemi gondolovými stanicemi a funkčními gondolami. K dispozici je také údolí řeky. Protilehlé helipady a dvě velitelská centra, jedno zabudované do skalního ostrova.

Na mapě uvidíte také viadukt Gora. Je to most, který vede přes údolí řeky Gora. Zde můžete najít stoupence, sjet z mostu na střechy gondoly nebo se pokusit někoho ostřelovat díky skvělé vyhlídce.

Vedle výše uvedeného je regionální letiště ve Verdansku, kde jsou dvě velká letadla a řídící věž.

Starý Verdanský stadión je ve srovnání se současnými stadiony velmi otevřený a vyznačuje se vysokými výhodnými místy, jako je hlasatelna a mohutná výsledková tabule.  K dispozici je také interiér a spodní chodník.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Předtím, než vzniklo ve Verdansku Quarry, byl severovýchodní roh Verdansku znám jako největší solný důl v regionu.Tento prostor má dva velké, ale zapečetěné vchody, staré kanály a velkou stráň. Nad solným dolem a Krystalizujícími jezírky jsou vysoké borovice, které jsou červené díky chemické reakci soli.

Jednou z největších změn zaznamenal Downtown, kde je Broadcast budova teprve ve výstavbě Tentokrát je interiér přístupnější a vnitřní schodiště vede do horní části tří nedokončených podlaží, které jsou ideální pro ostřelování na velké vzdálenosti. Najdete zde také poměrně vysoký jeřáb s visícím kontejnerem.

Některé ze změn v celém Verdansku zahrnují odstranění určitých překážek podél silnic, jako jsou tanky, u Broadcast Tower. Toto je jen jedna z jemných změn, které ovlivní meta.

Největším novým orientačním bodem je Grid Radar Array, což je radarová základna složená z 12 propojených věží s vícepodlažními přístupovými žebříky.

K dispozici je také zchátralý starý důl se skalnatým exteriérem, který je ideální jak pro boj zblízka, tak pro přepadení pocházející ze summitu Gora. Můžete si také všimnout, že vnitřní důlní komplex je momentálně zablokován – prozatím.

Změny v Superstore jsou jemné, ale pomohou plynulosti oblasti. Jednou ze změn je přidání střešních oken na střechu a vrchní police jsou nyní přístupné. Na jihozápadním okraji jsou také nová vnější okna.

Neočekávejte, že autosalony a úpravy vody jižně na východ od Superstore zůstanou. V roce 1984 byla tato oblast továrnou na údržbu letadel. Tato nová oblast má čtyři velké sklady a podzemní chodbu do sekundárního skladu. K největšímu skladu je připevněn pár komínů a venku je velký hangár, četné hospodářské budovy a spousta horolezeckých konstrukcí.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Televizní stanice nyní vypadá opravdu jak z 80. let a satelitní anténa na střeše vám z ní umožní střílet. Do budovy byla přidána dvojice oken umožňujících nové přístupové cesty do a z Buy stanice.

Verdansk 84 je také mnohem lákavější s divokými květinami, loukami a plodinami. Tato zelenější mapa vám umožní schovat se za stromy, do vysoké trávy a za rostlin.

Na promenádě Barakett je ve výstavbě jeden z pětipodlažních bytových komplexů. Očekávejte, že řady bytových komplexů budou spíše asymetrickou situací.

Verdansk má také některé „retro“ upravené oblasti, jako jsou vrchy Novi Grazna. Na této straně mapy najdete zalesněnou náhorní plošinu s farmou. K dispozici je malý větrný mlýn, stodola a chata, které nabízejí nové bojové příležitosti.

Barakettova promenáda je jednou z oblastí, kde byly odstraněny budovy. Zde ještě nebyla vybudována knihovna Severně od ruského kola a na jejím místě je prozatím rekreační oblast. Trh sousedící se školou je nyní také parkovištěm a celá západní promenáda je nyní dlouhou částí parku.

Změny byly provedeny také na policejních a hasičských stanicích a je tu část zemědělské půdy Krovnik, kde najdete klenutou budovu radnice.

Gulag ve Verdansku má zcela nový charakter pro nadcházející operaci. Zde budete bojovat 1v1 na „hlavní ulici“.

Kromě retro Verdansku přináší třetí sezóna pro Warzone další obsah z Black Ops Cold War, jako jsou zcela nové zbraně, například: ostřelovací puška PPSh-41 SMG a švýcarská K31, noví operátoři jako zlověstní vojáci Perseus Wraith, Knight a další.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici Zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno