Warzone Pacific Season 4: Mercenaries of Fortune je téměř tady, takže zde je vše, co zatím víme, včetně data zahájení a obsahu.

Warzone Pacific dostane několik změn, až konečně dorazí 4. sezóna s názvem Mercenaries of Fortune.

Raven Software často přidává zbrusu nový obsah a změny do Warzone Pacific prostřednictvím sezónních aktualizací a Season 3 Reloaded zvýšil zdraví hráčů na Rebirth Island a zároveň zavedl zbraňové buffy a nerfy, kdy nejvíce používanými jsou zbraně z CoD: Vanguard.

Call of Duty: Warzone Season 4 byla oficiálně oznámena a vyjde 22. června 2022 v 18:00 hod., za předpokladu, že nedojde k žádnému neočekávanému zpoždění.

Warzone obdrží ve své 4. sezóně zbrusu novou mapu, která je známa jako Fortune’s Keep, ta by měla obsahovat zcela nové bohatství. Zatímco někteří se mírně obávají, že mapa nahradí Warzone’s Rebirth Island, vývojáři potvrdili, že všechny tři mapy bude možné hrát během 4. sezóny s pravidelným týdenním střídáním režimů. Zdá se však, že Rebirth Island nebude na začátku nové sezóny dostupný.

V každé sezóně Warzone Pacific prochází Caldera významnými změnami mapy a Raven Software prozradil, že 4. sezóna přinese „jeden z největších posunů, které Caldera měla od svého uvedení do hry.

Přečti si  Masivní únik odhaluje detaily o Call of Duty: Modern Warfare 2 a Call of Duty pro rok 2024

15. června tým Call of Duty odhalil, jaké změny chystá pro Calderu. Zdá se, že změny budou zahrnovat nové body zájmu, včetně návratu Verdansk’s Storage Town, méně vegetace kolem ostrova pro zlepšení viditelnosti a tajné podzemní trezory žoldáků.

Nové zbraně ve Warzone Season 4

Jak je již tradicí, nová sezóna znamená odemykání zcela nových zbraní. Ve 4. sezóně budou mít hráči k dispozici celkem čtyři nové zbraně. První dva jsou Marco 5 SMG a UGM-8 LMG , které budou k dispozici na začátku sezóny 4. Zbraň na blízko Push Dagger a útočná puška Vargo-S budou hráčům k dispozici později v sezóně.

Akce Mercenaries of Fortune

Událost Mercenaries of Fortune ve 4. sezóně Warzone bude obsahovat novou sadu výzev, které musí hráči splnit. Budou se konat jak na Caldeře, tak na nové mapě Fortune’s Keep.

Zůstaňte naladěni na konkrétní podrobnosti o výzvě, ale vývojáři potvrdili, že jich bude celkem osm.

Warzone Golden Plunder LTM

Plunder byl vždy o penězích, a proto se perfektně hodí pro novou sezónu 4 LTM. Ve hře Golden Plunder budou hráči Warzone bojovat o pytle zlata a pouze ti, kteří si zajistí nejvyšší částku hotovosti, mohou získat vítězství. Při hraní Golden Plunder LTM můžete očekávat lobby se 120 hráči. Pro výhru je potřeba 5 000 000 $, ale naštěstí hráči při smrti utratí více peněz.

Přečti si  Série Persona bude dostupná i na Nintendo Switch

Black Market Run Contract

Do Warzone v sezóně 4 míří nová contract. Hráči, kteří jej aktivují budou mít za úkol dosáhnout nákupní stanice na black marketu před vypršením časového limitu. Pokud to dokážete, budete moci použít svou hotovost k získání cenných odměn, které nenajdete na běžných nákupních stanicích, jako je speciální bonus nebo minigun Nebula V.

Obrněné SUV

Obrněná SUV přicházejí do Warzone v sezóně 4 jako nová forma dopravy. Tato nová vozidla usnadní pohyb po mapě, ale umí mnohem více. Toto vozidlo je speciálně navrženo pro útok. Budete moci střílet na hráče pomocí střešní věže. SUV je také vybaveno systémem Nitro Boost, který poskytuje okamžitou akceleraci, když potřebujete provést úhybný manévr.

EMP granát

S novým EMP granátem budete moci na určitou dobu plně deaktivovat vozidla. To bude fungovat jako dokonalý protipól výše zmíněného obrněného SUV. Oblast účinku bude trvat jen krátkou dobu, takže budete muset využít své vybavení. Zatímco EMP granát není pro hráče smrtelný, zbaví je na určitou dobu jejich HUD informací.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno