Data Warzone ukazují, jak málo používané jsou zbraně Modern Warfare a Cold War ve srovnání s Vanguardem v sezóně 3.

Zdálo se, že komunita Warzone souhlasí s tím, že vyvážení zbraní je na skvělém místě, ale nebyla spokojená, když byly nejlepší zbraně Cold War a Modern Warfare nerfnuty během 3. sezóny. Statistiky nyní dokazují, jak moc jsou tyto zbraně ve srovnání se zbraněmi Vanguardu mimo metu.

Vyváženost zbraní bylo ve Warzone velmi diskutovaným tématem již od jeho spuštění a hráči měli pocit, že byl na skvělém místě až do 3. sezóny. Ale od té doby, co aktualizace Season 3 Reloaded přešla na zbraně z Vanguardu a nerfnula oblíbené loadouty z Cold War, hráči nyní cítí, že vyvážení zbraní je stále špatné.

Přečti si  Glitch v Call of Duty: Warzone umožnuje hráčům dostat se pod Fortune's Keep a střílet skrz zdi

NZ-41 a STG jsou dlouhodobě nejoblíbenější zbraně a data ukazují, jak velký rozdíl je mezi popularitou zbraní z VanguardModern Warfare a Cold War.

Díky údajům z WZ Ranked můžeme vidět, jak se poměry výběru zbraní v Modern Warfare, Cold War a Vanguardu porovnávají s tím, jak se sezóna 3 chýlí ke konci. To ukazuje, že od aktualizace 3. sezóny z 26. dubna popularita zbraní Vanguard prudce vzrostla, zatímco Cold War a Modern Warfare prudce klesly.

Na začátku 3. sezóny měly zbraně každého dílu hry rychlost výběru kolem 30 %, přičemž zbraně Vanguardu jen těsně převyšovaly zbývající dva díly. Nicméně od 19. června jsou zbraně Vanguardu vybírány téměř z 60 %, zatímco zbraně Cold War jsou vybírány ze 17 % a Modern Warfare pouze z 23 %.

Přečti si  Fanoušci God of War: Ragnarok údajně dostanou něco, co jim vlije krev do žil

Toto je jasný důkaz toho, jak hráči cítí, že jsou zbraně Cold War a Modern Warfare slabé ve srovnání se zbraněmi z Vanguardu.

Aktualizace Warzone Season 4 je téměř tady a téměř vždy přináší spoustu změn vyvážení zbraní. Hráči doufají, že patch notes přinesou více informací ke zbraním z Cold War a Modern Warfare a překonají některé z nejlepších zbraní Vanguardu, jako jsou STG44 a NZ-41.

Hráči však budou moci v sezóně 4 ovládat nový Marco 5 SMG dvojím způsobem, takže si budeme muset počkat a uvidíme, jak to ovlivní meta.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno