Activision má za sebou vydání free 2 play Battle Royale hry Call of Duty: Warzone a oznamuje, že během prvních 24 hodin si hru vyzkoušelo více než 6 miliónů hráčů, čímž jasně překonává konkurenci v podobě Fortnite a Apex Legends.

“To je ale den! 24 hodin a více než 6 milionů z vás spadne do #Warzone“, tak zní Tweet Activisionu, který pokračuje poděkováním “Děkujeme – teprve začínáme.”

Jak poznamenal průmyslový analytik Daniel Ahmad tak Apex Legnds dosáhl během prvních 24 hodin 2,5 miliónů hráčů, zatímco Fortnite se dostal na číslo lehce převyšující 1 milión.

Je to jistě impozantní číslo, ovšem budoucnost Warzone je především o hráčích, kteří budou tuto hru hrát trvale a budou ochotni do ní investovat čas i nějaké finanční prostředky.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

“Call of Duty zůstává jedním z nejúspěšnějších zábavních licencí všech dob,” řekl Bobby Kotick, výkonný ředitel Activision Blizzard po spuštění hry. “S Warzone dovolujeme hráčům z celého světa zažít zábavu Call of Duty zcela zdarma .“

“Warzone je pro Call of Duty více než nová éra, je to hra pro hráče a fanoušky.” V tomto masivním světě přinášíme dva neuvěřitelné způsoby hry, které posouvají zážitek na novou úroveň, “řekl Byron Beede, výkonný viceprezident a generální ředitel, Call of Duty, Activision. „Týmy společností Infinity Ward a Raven Software vytvořily úžasný zážitek, který lze hrát zdarma a který je přístupný všem, aby okamžitě skočili do hry a vystřelili. Je tu spousta obsahových plánů a přímých přenosů, které budou fanoušci nadále dostávat aby mohli zažít nové vzrušení. “

Call of Duty Warzone je nyní k dispozici zdarma na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno