CAPCOM údajně neopustil Deep Down, říká Ono
Domů » Hry » Novinky » CAPCOM údajně neopustil Deep Down, říká Ono

CAPCOM údajně neopustil Deep Down, říká Ono

6.11.2019
Publikoval:

Pamatujete si na Deep Down, akční RPG hru, která měla vyjít exkluzivně pro PlayStation 4 a kterou CAPCOM představil na samém začátku této generace konzolí?

Všichni tehdy byli ohromeni úžasnou grafikou, kterou poháněl engine Panta Rhei. Samotná hra měla být single a koop hrou, kde člen organizace zvané „Ravens“ bude moci cestovat od dnešního dne (2094, ve hře) do minulosti, kde by v procedurálně generovaných dungeonech bojovali proti nepřátelům, včetně plameny šlehajících draků.

Je smutné, že Deep Down, ani samotný Panta Rhei engine se nedočkali svého uvedení a CAPCOM se soustředil na jiné projekty.  To však neznamená, že pro Deep Down nezbývá žádná naděje. 

V rozhovoru zveřejněném dnes v Eurogameru uvedl Yoshinori Ono (který se chystal produkovat titul společně s Kazunori Sugiurou), že si možná hráči všimli toho, že si CAPCOM prodloužil registraci ochranné známky Deep Down a že se společnost projektu zcela nevzdala a to i přes fakt, že vývojářský tým už není nějakou dobu pohromadě. 

Je dosti možné, že byl projekt až příliš ambiciózní pro současnou generaci konzolí a bylo rozhodnuto, že se Deep Down objeví až na příští generaci konzolí. Mezitím si můžete níže připomenout jak úchvatný mohl Deep Down být.

Přečtěte si  Řada hráčů ignoruje hlavní příběh Death Stranding ve snaze co nejvíce pomoci jiným hráčům

Chtěli byste aby CAPCOM hru dokončil a vydal, byť na příští generaci herních konzolí? Dejte nám vědět.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Death Stranding obdrželo patch 1.05, ten zatím nepřidává foto režim

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů