Během poslední zprávy o výnosech, CD Projekt Red komentují monetizaci v multiplayerovém režimu ve hře Cyberpunk 2077.

Ve zprávě z PlayStation Lifestyle , CD Projekt Red říká, že chtějí přidat monetizaci do multiplayeru Cyberpunk 2077.

Pokud jde o zpeněžování multiplayeru pro Cyberpunk , věříme, že právě teď je určitě příliš brzy na to, abychom se mohli podělit o jakékoli podrobnosti, protože projekt je stále v relativně rané fázi“, říká Adam Kicinski, generální ředitel CD Projekt Red. “Stále experimentujeme, je to naše první multiplayerová hra. Nyní zkoumáme různé možnosti a rozhodně není čas na to, abyste na to nasměrovali konkrétní pozornost. Samozřejmě můžete očekávat, že nebudeme měnit naši obecnou politiku vůči „obchodu s hráči“, takže očekávám moudré zpeněžení a – vždy – hodnotu za peníze.

CD Projekt Red oficiálně potvrdil vývoj multiplayerového režimu již v září . Režim přijde někdy po spuštění hry, které je naplánováno na duben příštího roku, včetně bezplatných DLC. 

V další části zprávy CD Projekt RED znovu opakuje, že verze Cyberpunk 2077 Google Stadia nevyjde ve stejný den, kdy vyjdou  verze pro konzole a PC. Ani nenabízí žádný konkrétní termín. 

Pokud jde o konzole příští generace, tak naše hra přichází na konzole současné generace a to je to, co jsme oznámili. Samozřejmě máme nahlédnutí do toho, co je za rohem; do toho, co se děje s PlayStationem a Xboxem a my to pozorně sledujeme a pravděpodobně se dá bezpečně předpokládat, že v určitém okamžiku můžeme dělat něco s next-genem, ale nyní nemůžeme být opravdu konkrétní, ve smyslu co to může být, kdy přesně to může být, “říká Michal Nowakowski z CD Projekt Red. “Budu jen bezpečně předpokládat, že to rozhodně nebude kolem doby vydání těchto nových konzolí.”

Cyberpunk 2077 vychází  16. dubna 2020 na PlayStation 4, Xbox One a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno