Po oznámení, že si hráči budou moci vytvořit Nonbinary Gender postavu, přišlo nyní studio s novou informací, že tyto možnosti byly ve hře více rozšířeny.

Se všemi zprávami z Gamescomu 2019 o Cyberpunk 2077 nyní potvrdil senior tvůrce konceptů Barthe Jonkers, že nástroj pro tvorbu postavy ve hře obdržel velké množství aktualizací.

Naše nabídka vytváření postav se ve srovnání s posledním demem (včetně toho, které jsme mohli vidět na Gamescomu 2019) značně změnila. Nyní přinášíme mnohem více možností,” říká Jonkers. “Například si už nebudete moci vybrat ze dvou pohlaví. Nevyberete si: Chci být ženou nebo mužem, nyní si vyberete z množství typů těl. Protože chceme, abyste se klidně rozhodli vytvořit jakoukoli postavu, kterou sami chcete.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

Jonkers také potvrzuje, že hra umožní hráčům přizpůsobit tón pleti jejich postavy, účes, tetování a výběr stylů a další změny. Editor navíc umožňuje hráčům kombinovat a porovnávat mužské a ženské hlasy.

Chceme jen vědět, kde se můžeme zlepšit, protože chceme udělat opravdu dobrou hru a chceme opravdu udělat hru, kterou si bude každý moci pohodlně hrát,” pokračuje Jonkers. “Ale zároveň vyřešíme složité problémy. Je to konec konců cyberpunkový svět.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

3 KOMENTÁŘE

  1. Nejen ze svet speje do nejhlubsi riti kvuli hloupostem s “gendery” ale uz i cyberpunk… clovek ceka pecku jako witcher a oni to pokazi implementaci hovadin protoze je to zrovna “in”. A to byl clovek nachystan na predobjednavku. No smula.

  2. Proti “2+ genders” jsem asi podobně jako většina lidí, ale zrovna na celý Cyberpunk žánr, který se opírá o transhumanismus (neplést s transgender, wikipedie je kamarád 😀 ), dystopie, posouvání lidského těla až za jeho přirozené hranice atd. je na tohle jako dělaný. Vždyt se proboha stačí podívat na trailery a záběry ze hry, robo-holka bez čelisti si dělá řasy, vraždící-robo-kudlanka (Mantis blades), Sasquatch z posledního gameplaye. Cyber-implantáty jsou stejně běžný jako tetování nebo piercing.

    Vážně si myslíte, že pohlaví a celý jeho koncept by nějak přežil? Naopak by letěl z okna jako jeden z prvních 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno