CD Projekt RED informuje, že editor postav v Cyberpunku 2077 doznal řady nových možností
Domů » Hry » Cyberpunk 2077 » CD Projekt RED informuje, že editor postav v Cyberpunku 2077 doznal řady nových možností

CD Projekt RED informuje, že editor postav v Cyberpunku 2077 doznal řady nových možností

28.8.2019
Publikoval:

Po oznámení, že si hráči budou moci vytvořit Nonbinary Gender postavu, přišlo nyní studio s novou informací, že tyto možnosti byly ve hře více rozšířeny.

Se všemi zprávami z Gamescomu 2019 o Cyberpunk 2077 nyní potvrdil senior tvůrce konceptů Barthe Jonkers, že nástroj pro tvorbu postavy ve hře obdržel velké množství aktualizací.

Naše nabídka vytváření postav se ve srovnání s posledním demem (včetně toho, které jsme mohli vidět na Gamescomu 2019) značně změnila. Nyní přinášíme mnohem více možností,” říká Jonkers. “Například si už nebudete moci vybrat ze dvou pohlaví. Nevyberete si: Chci být ženou nebo mužem, nyní si vyberete z množství typů těl. Protože chceme, abyste se klidně rozhodli vytvořit jakoukoli postavu, kterou sami chcete.

Přečtěte si  Open beta Ghost Recon Breakpoint odstartuje příští týden

Jonkers také potvrzuje, že hra umožní hráčům přizpůsobit tón pleti jejich postavy, účes, tetování a výběr stylů a další změny. Editor navíc umožňuje hráčům kombinovat a porovnávat mužské a ženské hlasy.

Chceme jen vědět, kde se můžeme zlepšit, protože chceme udělat opravdu dobrou hru a chceme opravdu udělat hru, kterou si bude každý moci pohodlně hrát,” pokračuje Jonkers. “Ale zároveň vyřešíme složité problémy. Je to konec konců cyberpunkový svět.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  The Surge 2 využije výkon PS4 Pro a Xbox One X
3 komentáře
  1. Profilový obrázek
  2. Profilový obrázek

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Jaké druhy questů na nás budou čekat v Cyberpunku 2077? Zde je jejich přehled.

CD Projekt RED pokračuje ve svém úsilí představovat některé detaily...