Ve čtvrtek proběhl svátek všech zamilovaných svatý Valentýn a podobně jako řada studií, tak i CD Projekt Red přišli s přáním, které ale možná ukrývalo tajnou zprávu o termínu vydání hry Cyberpunk 2077.

Studio popřálo fanouškům šťastného Valentýna, když vydalo obrázek s baculatým andílkem, který v rukou drží odstřelovací růžovou pušku. Anděl se jmenuje Cupid a na své pušce má zajímavá čísla. Jak první si můžeme povšimnout číslice 69, což do jisté míry může naznačovat sexuální polohu, ale pokud tato čísla spojíme ještě s počtem kulek v zásobníku, který udává číslo 112, pak nám může vyjít hned několik variant dat, ve kterých by hra mohla být údajně vydána.

Z číslic nám vychází, data 9. června, 2. listopadu, nebo 12. ledna. Ovšem všechny tyto varianty se jeví jako nepravděpodobné, protože tyto dny připadají vždy na víkend a jak víme, tak o víkendu hry nevychází. S největší pravděpodobností se tak o žádnou tajnou zprávu nejedná a studio zkrátka jen chtělo popřát všem zamilovaným.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Místo toho se objevila další zajímavá informace o tom, jak svět bude reagovat na hráče.

Patrick Mills v nedávném rozhovoru uvedl, že svět Cyberpunku 2077 bude reagovat na to za jakou postavu se rozhodnete hrát, na to jaká rozhodnutí ve hře učiníte a dokonce i nato, jak se obléknete. “Mnohdy se oblékáte s určitým záměrem a očekáváte, že svět na to bude nějakým způsobem reagovat, to bude platit i ve hře. Jak přizpůsobujete svou postavu, chceme, aby svět na tyto věci reagoval.”

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno