Včera odstartovalo Twitch Rivals, kde se proti sobě postavili evropští streameři ve vlastních lobby Call of Duty: Warzone, aby získali šanci získat prize pool 75 000 $.

To je spousta peněz a zjevně to stačí k tomu, aby pokušení z výhry přimělo hráče k nepoctivému počínání a použití aimbota. Zjištění je o to smutnější, když se dozvídáme, že se jedná o českého streamera.

Esportová osobnost Jake Lucky zveřejnil klip s podvádění na Twitteru. Twitch partner jménem Davskar doslova nestydatě podváděl. Na celém záběru můžete vidět, že Davskar udržuje perfektní lock na hlavě každého nepřítele, i když prochází mezi pevnými objekty, kde je jeho výhled velmi blokován. Davskar poté pokračuje v eliminaci celého týmu se sérií dokonalých headshotů.

Přečti si  Open Beta Call of Duty: Modern Warfare byla největší v historii série

Způsob, jakým Davskar udržuje dokonalý aim a nelidsky rychle sestřelí jakéhokoliv nepřítele, jsou charakteristickými znaky aimbota. Charlie Intel uvádí, že tento podvodník byl rychle zabanován Twitchem poté, co se záznam dostal na veřejnost, a byl také diskvalifikován z turnaje Twitch Rivals.

Podvádění je ve Warzone stále velkým problémem a tento hráč není ani zdaleka jediný, kdo takto ve hře podvádí.

Nejsmutnějším faktem je však to, že streamer za své podvádění inkasuje na Twitchi peníze od nic netušících sledujících. Možná se jednou dočkáme dne, kdy vyjde najevo, že většina full time streamerů zářících v FPS hrách využívá ke svým výkonům nějakou formu cheatu.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Guerrilla Games údajně pracuje na remasteru Horizon Zero Dawn

Aktualizace:

Nejzábavnějším faktem je, že streamer dostal donate přímo od výrobce cheatu.

Call of Duty: Warzone je nyní zdarma k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

6 KOMENTÁŘE

  1. Lukáš Švec to, že je Warzone plny chateru samozřejmě není překvapením, ale tady jde o tu drzost cheatovat při turnaji, to je prostě vrchol. Navíc dotyčný se ce svých videích bije do prsou, jak cheaty nepoužívá

  2. Game Press jako jasný ale upřímně je celkem jedno při jaké to je příležitosti.. ta hra je těmato chcánkama kompletně celá prolezlá a fakt se nedivím že i při soutěži nekdo podváděl.. celkově je drzost podvádět a prznit tu hru bez ohledu jestli hrajetefun nebo soutěž

  3. Lukáš Švec Souhlas, bohužel se obáváme, že jsme se dostali do bodu, ze kterého není jen tak návratu a všechny multiplayerové FPS hry jsou cheatingem zničeny. Společnosti nemají snahu to jakkoli radikálně řešit. Dokud se jim budou v těchto hrách dobře prodávat kosmetiky a jiné kraviny, tak se to nikdy nezmění a budou jen nadále říkat jak banují a pracují na změně, ale proč jim to jen nevěříme, viděl někdo někdy nějaký seznam zakázaných účtů?? My teda ne!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno