Agent 47 hlásí návrat do Dubaje. Přiměl ho k tomu první akt ze série 7 hříchů, které se do třetího dílu budou postupně odemykat. Tentokrát bude muset oblíbený zabiják překonat svou chamtivost.

Chamtivost, chtíč, obžerství, lenost, hněv, závist a pýcha. S těmito hříchy se bude muset Agent 47 potýkat v novém rozšíření, jehož první epizoda je nyní k dispozici. Vývojáři slibují sedm odlišných zážitků, nové výzvy a především obleky, z nichž některé půjde použít i ve všech předchozích misích, počínají prvním dílem trilogie.

První mise se bude odehrávat v Dubaji a naším úkolem bude mimo jiné i sesbírat “chamtivé zlaťáky”. K dispozici nám bude nejen Ďáblova hůl, ale také slušivý Rapacious Suit. Jak si náš hrdina vedl v základním příběhu si můžete připomenout v naší recenzi Hitman 3 – Poslední kulka do zátylku.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Na jaký další obsah se můžeme během první sezóny těšit? 9. dubna se odemkne mise The Collector, která nás zavede zpět do Dartmooru. 15. dubna přibydou další dvě mise pro Dartmoore a Dubai. Další cíl se dostaví 23. dubna. Ke splnění mise The Politician budeme muset vycestovat do Hawke’s Bay. Do Chongqing Testing Facility vyrazíme o pár dnů později, 29. 4., za misí The Jinzhen Incident. Do 6. května pak musí hráči sesbírat všechna vejce na mapách v Mendoze, Berlínu a Chonqingu. Sesbírejte vejce, najděte bílého králíčka a popravte správný cíl. Při úspěšném splnění všech úkolů se vám odemkne Raven Outfit.

Hitman 3 je nyní k dispozici pro PC, Xbox, PlayStation a PSVR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno