Jak již bylo oficiálně oznámeno, tak exkluzivní hra Horizon: Zero Dawn vyjde po více než třech letech v létě také na PC a hra je již nyní k vidění na Steamu. Co to ale do budoucna znamená pro fanoušky PlayStationu?

rozhovoru pro PlayStation blog oznámil Hermen Hulst, vedoucí studia PlayStation Worldwide Studios a bývalý šéf studia Guerrilla Games, že jejich hra Horizon: Zero Dawn vyjde v létě 2020 na PC.

Pro mnoho fanoušků PlayStationu je však toto oznámení stále velmi překvapivé, protože zatím většina exkluzivních her s výjimkou remasterů zůstala stále exkluzivními. Co však rozhodnutí přinést Horizon: Zero Dawn na PC znamená pro další exkluzivní tituly? Hulst na to říká následující:

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

„Myslím, že je důležité, abychom byli otevřeni novým nápadům, abychom získali více lidí, kteří se zajímají o PlayStation a ukázali jim, co jim do teď chybělo. Nezdá se, že by to přímo znamenalo, že všechny hry budou od nynějška přeneseny na PC. Neplánujeme uvolnit hry na PC současně s PlayStationem a stále jsme stoprocentně oddaní našemu vlastnímu hardwaru.“

Hulst dal fanouškům PlayStationu zcela jasnou zprávu, že v budoucnu budou muset sdílet více her Sony s dalšími platformami aby přilákali další hráče. Horizon Zero Dawn je nyní pro společnost příležitostí inspirovat novou cílovou skupinu k zakoupení nadcházející generace konzolí a ukázat jim, jaké herní zážitky by jim mohly uniknout, pokud nebudou mít PlayStation 5.

Horizon Zero Dawn Complete Edition vyjde na PC toto léto.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno